Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

O nezvěstné Míše promluvil další svědek: Odpověď se skrývá v lese!

+ Dalších 29 fotografií
Už více než měsíc hledá policie nezvěstnou Míšu (12). Dívka se ztratila cestou do školy, podrobnosti nejsou známy. Otakar S., jeden z podezřelých, spáchal sebevraždu, ale nezanechal po sobě žádnou indicii. Policie tápe a snaží se dávat dohromady jednotlivá svědectví.

Jeden ze svědků nyní promluvil o podezřelém chování muže v autě Událost se měla stát v době, kdy už byla Míša ztracená. O co šlo?

"V úterý 10. ledna jsem si všiml tmavého auta zaparkovaného v lese. Stálo nezvykle daleko od lesní cesty mezi stromy! Byla už tma, okolo 18:00 hodin. Seděl v autě chlap, svítil uvnitř vozu. Měl tmavší krátké vlasy a díval se před sebe," řekl svědek pro TN.cz.

Na tom by nebylo nic až tak divného Mohl to být jenom odpočívající řidič. Jenomže pak muž se svým svědectvím pokračuje. "Nebylo by to tak divné, kdyby tam nestál ještě o půl osmé večer a zase se jen nedíval před sebe," upřesnil muž, který následně upozornil policii v Litomyšli. "Prý moji výpověď pošlou na policejní prezídium. Tak nevím, jestli se na to nevykašlali," uzavírá svědek.

Podezřelého řidiče viděl v lese poblíž města Stříbro v západních Čechách, tedy 25 km od bydliště Otakara S.

Policie už před deseti dny rozjela rozsáhlé pátrání v lesích na Karlovicku a dále na stavbách v Plzni, kde Otakar S. pracoval.

Související články

Další články