MIRAI přichází se svým druhým singlem, který reflektuje známý vztahový labyrint právě očima a poetikou frontmana. Skladba Souznění má díky svěžímu rytmickému soundu a současné produkci dle prvních reakcí slibně našlápnuto zafungovat jako hit právě nastávajících letních dní.

„Souznění je vlastně o nekonečném koloběhu vztahů a zároveň o tom, jak si někdy lidi dělají naschvály i přes vzájemnou lásku. Chtěli jsme zachytit letní pohodu a euforii v kontrastu se vztahovou houpačkou,“ vysvětluje frontman kapely Mirai, který je zároveň spoluautorem textu a hudby.

Videoklip se natáčel v průběhu května na jižní Moravě a režie se ujal Adam Ligocki, jenž s kapelou Mirai spolupracoval také na jejich prvním klipu. Mimo jiné má za sebou realizaci posledního videoklipu kapely Kryštof – Srdcebeat.

Tříčlenná kapela ve složení Mirai Navrátil, Michal Stulík a Šimon Bílý aktuálně pracuje na dalších skladbách pro své debutové album, které by mělo vyjít začátkem příštího roku. Ale už nyní svoji novou autorskou tvorbu představují živě na festivalech a městských slavnostech. Nejbližší koncert plánují na neděli 21. 6. na pražské náplavce. Na podzim pak čeká kapelu, která povstala na základech nepřehlédnutelných Dolls in Factory, velký křest ohněm na obří halové tour s kapelou Kryštof.

Co vy na to?