Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

O Evu Perkausovou diváci Primy nepřijdou. Blondýnka dostala nabídku, která se neodmítá

Eva je nádherná žena.
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 5 fotografií
nová práce
Už nebude tvořit moderátorskou dvojici s Romanem Šebrlem ve Velkých zprávách, jak byli diváci doteď zvyklí. O krásnou blondýnku však nepřijdou. Kontinuální vysílání CNN Prima NEWS přinese spoustu nových pořadů a tváří jednoho z nich bude právě Eva Perkausová. S Laďkou Něrgešovou a Petrem Větrovským se bude střídat v moderování magazínu Showtime.

Multimediální zpravodajská platforma CNN Prima NEWS startuje už 3. května v 18.55. Na Hlavní zprávy bude každý den od pondělí do neděle navazovat nový pořad Showtime s Evou Perkausovou. A o čem tento magazín bude?

Pořad nejen o slavných tvářích

Zbrusu nový pořad Showtime bude především o životě slavných a moderním životním stylu pro každého. Ale nebude se zaměřovat jen na slavné osobnosti. Diváci se v něm mohou těšit na technologické novinky a trendy témata, která zaujmou ženy i muže. Jeho začátek je naplánován na poněkud netradiční čas, a to 19.59 hodin.

Eva Perkausová tak z obrazovek Primy nezmizí. "Na Showtime se těším neskutečně. Je to něco nového, exkluzivního a já jsem nadšená... Doufám, že budou nadšení i diváci," prozradila s úsměvem Eva v pořadu TopStar Magazín.

Nabídka, která se neodmítá

Krásná moderátorka už před několika týdny přiznala, že je za nabídku učinkování v novém pořadu kanálu CNN vděčná. "Jsem moc ráda, že mi televize nabídla být jednou z hlavních tváří hlavního kanálu Prima, kde mám být součástí týmu nového pořadu. Po dvou letech, kdy jsem byla usazená za moderátorským pultem, to bude snad i pro diváky příjemná změna," vysvětlila Perkausová už dříve.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy