Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

O dceru Dáši (14) bude postaráno: K výchově se přidá i její maminka, která bojuje s rakovinou

O dceru Dáši (14) bude postaráno: K výchově se přidá i její maminka, která bojuje s rakovinou
Zdroj: koláž eXtra.cz
+ Dalších 14 fotografií
výchova dítěte
Už několik měsíců se řeší těhotenství teprve 14leté Darii Sudnišnikové z Ruska. Zpočátku sice tvrdila, že otěhotněla se svým 10letým přítelem Ivanem, to však vyvrátil doktor a později i ona sama. Znásilnil ji prý starší chlapec, ona si však dítě nechala. Před časem oznámila, že čeká holčičku, je šťastná a teď radí nastávajícím maminkám. Její rodině však osud rozdal nešťastné karty...

Daria Sudnišniková otěhotněla ve svých 13 letech. Nejdříve se chlubila tím, jak bude otcem teprve desetiletý Ivan. Doktor však přišel s faktem, že chlapci se stále vyvíjejí spermie, takže je nemožné, aby ji oplodnil. Daria pak musela s pravdou ven a přiznala, i přes těžké srdce, že ji znásilnil šestnáctiletý chlapec.

Těhotným radí, jak se připravit na porod

"Je to pro mě velmi bolestivé. Dlouhou dobu jsem se přes to nemohla přenést a zanechalo mi to šrám na duši. Byla jsem znásilněna," přiznala před časem. "Byl velmi tlustý a velký na svůj věk. Mám strach, že ho někdy potkám ve městě," dodala. Vztah s Ivanem je navíc jako na horské dráze a věčně se rozcházejí a pak zase dávají dohromady. Podle sociálních sítí by měli být teď spolu.

Zakrátko by měla porodit a i když je to její první dítě, radí nastávajícím matkám jako zkušená rodička. "Vím, že je zde hodně maminek a těhotných žen. Rozhodla jsem se proto napsat tento příspěvek," začala Daria. V příspěvku radí, co si vzít s sebou při nástupu do porodnice. Má na mysli pas, nabíječku na mobil, pantofle, sušenky, toaletní papír nebo několik balení plenek.

Maminka Dáši umírá na rakovinu

Rodina to nebude mít moc jednoduché i kvůli nemocné mamince čtrnáctileté Dáši. S výchovou dcery jí chce pomáhat, dokud to bude možné. Umírá ale na rakovinu a u té nevíte dne ani hodiny. Osud si pro rodinu připravil nehezké karty...

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy