Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

O čem je nová One Man Show? V mimořádně utajeném díle se proti Marešovi spikla i Bílá, Farna a Klus!

Víme, o co jde! Solaříkvo, Mišík a Diana Kratochvílová, Teri Blitzen, No
body listen
Zdroj: archiv
+ Dalších 35 fotografií
Zase to všem natře? Nebo si způsobí ostudu, že se snaží otočit něco, co otočit nejde? Do redakce eXtra.cz pronikly přísně utajované informace z nejnovějšího dílu One Man Show, který se celý točí kolem války Kazmy (33) s Leošem Marešem (42). Má jít o nejdražší díl, Seznam prý za půlroční natáčení vyplázl hodně milionů. Máme detailní info!

Právě v době vydání tohoto článku (tedy v úterý po 21. hodině) se na pražský Anděl sjíždějí celebrity ze všech koutů Prahy. Důvod je prostý: Kazma jim tam v premiéře pouští nejnovější díl One Man Show, na kterém většina z nich spolupracovala. Kdo je právě nyní v kině na Andělu? Tak třeba Patricie Solaříková, Adam Mišík, Diana Kratochvílová, Shopaholic Nicol nebo Teri Blitzen. A také zdroje webu eXtra.cz!

Lepší než díl o Prostřenu?

„Kazmu po té jeho hádce o ferrari Leoše, na kterého narafičil fingovanou nehodu, zatracovalo hodně lidí. Fakt si nikdo nedokázal představit, jak z toho vybruslí. Ale podle toho, co o tomhle díle vím já, je to mnohem silnější než díl o Prostřenu. Bude to mít větší dosah, uvidíte to úplně všude. Všichni o tom budou mluvit a Kazma si tím lidi zase hrozně získá. Je do toho namočený celý showbyznys včetně Lucie Bílé, Kabátů, Chinaski, Tomáše Kluse, Juliana Záhorovského, Honzy Bendiga a hodně dalších lidí,“ řekl eXtra.cz velmi dobře informovaný zdroj. Svou roli prý má i hokejista Jaromír Jágr (46).

Na scéně se objeví také Michal Malátný, Lucie Bílá, Bára Basiková, Vojta Dyk nebo skupina Kabát.

Stejně jako ostatní je i náš zdroj obtěžkán přísným informačním embargem. Kdyby se ukázalo, že někdo ze zúčastněných prozradil byť jen jedno jediné slovo, bude chudší o statisíce.

A o čem díl pořadu vlastně bude?

„Celé se to motá kolem té jeho kampaně 1/10 a toho, že lidé nezastavují u nehod, aby pomohli zraněným. Spouští k tomu i webovky 1z10.cz a točil se k tomu taky velmi výpravný videoklip se spoustou ksichtů najednou. Žádné celebrity se sluchátky na uších, jen to video muselo stát přes milion korun. A ještě vám prozradím, že během natáčení došlo k velké hádce Leoše s Ewou Farnou, které Leoš vynadal, že při koncertě nosí tu placku 1/10,“ tvrdí dál.

„Nejde vyloženě o likvidaci Leoše Mareše (42) za to, že nedal auto na charitu. Spíš to bude působit hezky od všech hvězd a pro Mareše to bude nepříjemné. Nicméně pokud vím, řešilo se, že by se toho nakonec taky nějak zúčastnil. Jak to dopadlo, to nevím,“ prozradil nám informátor.

Leoš obětí spiknutí?

„Je tam hodně obrovských zvratů a podělávek na Leoše. Ale samozřejmě díl teprve uvidím, tak se trošku bojím, aby se to taky třeba neotočilo proti mně. Víme, že Kazma (33) je ďábel,“ smál se mrazivě zdroj cestou na promítání.

Všechno to zní slibně, ale opravdu se povedlo Kazmovi přebít hořkou pachuť z toho, že na někoho sehraje autonehodu, což člověka může samo o sobě hodně rozsekat? Zase se mu něco vymklo z rukou, a tak se to znovu pokusil otočit ve svůj prospěch? Jestli se to povedlo, uvidíme již za pár hodin.

Jak mezi nimi vznikla válka?

Leoš Mareš se v dubnu vsadil, že kdo ho během měsíce načapá, jak jede v jiném autě, než je trabant, získá jeho luxusní ferrari. Kazma proto vymyslel fingovanou nehodu, která vypadala opravdu děsivě. Ani se nedivíme, že Leoš zesinal, když domnělou oběť spatřil. Pak se ale objevil na scéně Kazma Kazmitch a chtěl klíčky od ferrari. Leoš mu je původně slíbil, pak si to ale rozmyslel, že byl uveden v omyl, což potvrdili i právníci. Moderátor One Man Show si udělal zle mezi mnoha lidmi, hodně mu jich spílalo. Přesto ale pokračoval v provokacích a všude dával symboly 1/10. Že něco chystá, se ukázalo třeba na SuperStar, kde hvězda první série Julián Záhorovský ukazoval právě symbol 1/10. Nebyl ale zdaleka sám…

Související články

Další články