Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

O 33 let mladší manželka utekla za jiným: Dvojník Waldemara Matušky Vladimír Nerušil (74) se pokusil zabít

Vladimír Nerušil na snímku z roku 2018.
Zdroj: Profimedia
+ Další fotografie
OSUD

Zpěvák Vladimír Nerušil (74), známý především fandům kapely Walda Gang, v níž zpíval kvůli podobě s legendárním Waldemarem Matuškou (†76), sám ze své vlastní zkušenosti může potvrdit, že láska k o mnohem mladším ženám může znamenat velké potíže. O 33 let mladší manželka od něj utekla, což ho dostalo až do blázince. Přesto teď si myslí na dívku, od které ho dělí dokonce 51 let.

Vladimír Nerušil se pokusil o sebevraždu

Spáchal jsem neúspěšný pokus o sebevraždu. Odehrálo se to přesně před třemi lety, 16. března 2018. Žena mi totiž byla nevěrná s kuchařem z Lanškrouna. Ráno jsem vstal, vykoupal se, do sklenice od vína jsem nasypal šedesát Stilnoxů, což jsou prášky na spaní, k tomu jsem si vzal sklenici vody a nadvakrát jsem to do sebe šoupl. Lehl jsem si a během pěti minut jsem usnul,“ řekl eXtra.cz Vladimír Nerušil.

S manželkou Irenou se vzali v listopadu 2012 po dvouměsíční známosti. Svazek jim bez problémů vydržel jen šest let. Není bez zajímavosti, že šlo už o pátou veselku Vladimíra Nerušila.

Skončil na psychiatrii

Zpěvák si podle svých slov pamatuje i cestu do nebe.

„Stoupal jsem nahoru komínem, kolem samá tma, nahoře oblaka. Pořád jsem se však nemohl dostat až na ten konec. Najednou jsem se ale probudil na jednotce intenzivní péče v nemocnici na Bulovce. A odpoledne mě už vezli do Bohnic do pavilonu 21, kde mě přijali jako cvoka,“ vypráví bez nostalgie dvojník Waldemara Matušky.

„První noc jsem vůbec nespal. Byla to hrůza, takové prostředí jsem vůbec neznal. Jako blázen jsem tam měl být dva měsíce na pozorování, takže všechny nasmlouvané koncerty byly v trapu. Ale když jsem při terapiích vzal kytaru a začal zpívat Waldemara Matušku, pacienty to nadchlo, po chvíli si pak pobrukovaly už i sestřičky a nakonec mě doktoři vykopli už po šesti dnech pro narušování režimu,“ směje se.

Další nevěra

„Rok to bylo všechno v pohodě, ale na podzim před dvěma lety mi žena zase utekla za jiným. Tentokrát s tím rozdílem, že tam už zůstala. Nechala mi ale krásný byt v Praze v Karlíně,“ svěřil se eXtra.cz umělec.

„Paradoxně nejsme svoji už dávno, rozvedli jsme se rok a půl po svatbě, ale to jen kvůli mým exekucím, jinak jsme spolu žili dál. A teď spolu vycházíme skvěle, Irena mi hodně pomáhá, vídám se i s jejím novým manželem, jedním Srbem. Když si ho brala, byl jsem jí za svědka,“ popisuje.

Po definitivním rozchodu sebevražedné úmysly už naštěstí neměl.

Vztah s ještě mladší

„Tehdy jsem začal udržovat intenzivní vztah s hodně mladou dívenkou. To jsem se zase zamiloval jak v sedmnácti letech. Jenže jak rychle to začalo, tak rychle to skončilo, po dvou měsících byl konec. Měl jsem z toho deprese,“ přiznal Nerušil.

„Problémy ve vztazích se mnou udělaly to, co s postavou Luďka Soboty ve filmu Jen ho nechte, ať se bojí. Do té doby jsem nic nesložil, ale najednou se mě chytila múza a začal jsem skládat jako o život. Producenta mi dělá Bohuš Matuš, spolupracuje se s ním skvěle, máme hotových šestnáct písniček. A přihlásil mě i do ankety nejlepších zpěváků v ČR, kterou k mému údivu vyhrávám. Dokonce i před Karlem Gottem. Přičítám to fandům Walda Gangu, kterých je hodně, jinak si to neumím vysvětlit,“ nechápavě kroutí hlavou.

Touha po dívce o 51 let mladší

Milostné lapálie mlsného lamače dívčích srdcí ale rozhodně nekončí.

„Teď jsem měl půl roku vztah s třiatřicetiletou krásnou Virginií, ale v únoru jsme se rozešli. Momentálně mám v hledáčku jednu půvabnou třiadvacetiletou dívenku, uvidíme, jak to dopadne,“ dodal s nadějí muž, kterému nikdo neřekne jinak než Walda. Sice nemá peníze a jeho lásky ho většinou musí živit, ale všechno dohání charismatem.

Burešová a Forejt podobu nezapřou: Fanoušci si spletli Evu s Přemkem

Související články

Další články

Nejnovější kauzy