Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

O 30 let mladší Lucinka zpěváka Bohuše Matuše: Sžírá ji neutuchající žárlivost

O 30 let mladší Lucinka zpěváka Bohuše Matuše: Sžírá ji neutuchající žárlivost
Zdroj: archiv Bohuše Matuše
+ Dalších 12 fotografií
PROBLÉM
I když především muzikálového zpěváka Bohuše Matuše (46) mnozí podezřívali z toho, že se chce stýkáním s o téměř třicet let mladší Lucinkou jen nabažit mládí a pak potáhne o dům dál, s dívenkou i po dvou letech tvoří pár a zdá se, že stabilní. I tihle dva ale musí řešit docela zásadní problém: až chorobnou žárlivost.

Nepřátelství

Bohuše Matuše (46) čekal v úterý 20. června v Divadle Broadway koncert a protože se na něj jako na majitele jednoho z nejlepších hlasů u nás chodí při každé příležitosti podívat jeho nejvěrnější fanynky, zpěvák se sice na kontakt s živým publikem po pár měsících těšil, ale zároveň měl trochu nahnáno.

Jeho sedmnáctiletá partnerka Lucinka k nim totiž nemá příliš dobrý vztah.

Zákaz fanynek

„Mám zakázáno komunikovat s fanynkami. Lucka fanynky prožívá hůř. Je to skoro roztomilé, že žárlí, ale někdy je to moc. Už dřív se trošku schylovalo ke konfliktu. Kdyby to bylo na Lucce, tak by je z koncertu vyhodila,“ řekl eXtra.cz Matuš.

Sama Lucinka byla původně obdivovatelkou jeho zpěvu, a tak je možné, že má strach, že někdo převezme její místo. To ale podle Matuše nehrozí. „Máme se moc rádi a je nám spolu hezky,“ rozplývá se.

Koncert

Na koncertě, který v Divadle Broadway začne v 19 hodin, Bohuš zazpívá řadu svých písniček i oblíbených muzikálových melodií. „Jako hosty mám Jaroslava Břeského, který zpívá coby Freddie Mercury a dostal ocenění, že je druhý nejlepší na světě, a pak pobočníka Jaromíra Jágra, který o něm zazpívá písničku,“ dodal Matuš.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy