Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020 koronavirus

Nejnovější kauzy

O 10 let mladší zednici Danu (44) si lidé pletli s důchodkyní: Dnes je z ní šarmantní dáma

Zdroj: TV Nova
+ Další 2 fotografie
omládla
Pořad O 10 let mladší opět obrátil jedné dvojici život vzhůru nohama. Ve středu večer jsme měli možnost poznat manžele Divišovy. Miloše (60) a Danu (44) dělí 16 let, jenže kvůli zdravotním a finančním potížím se paní Dana začala vzhledem přibližovat věku svého muže. Lidé na ulici jí tipovali až o 18 let víc! Po proměně se ale nestačila divit. Paní Dana neuvěřitelně omládla a začala z ní sršet pozitivní energie.

Divišovi si za svůj společný život prošli několika zkouškami. Neustále dřeli a finance stejně nepřicházely. Do toho lékaři paní Daně diagnostikovali Crohnovu chorobu. Nad vodou je ale držela společná láska a dcera, která je do pořadu přihlásila. Ta si totiž stěžovala na to, že její rodiče vypadají spíše jako prarodiče.

Dana v rámci proměny neskutečně omládla. Podstoupila operaci zubů, plastiku horních a dolních víček, modelaci poprsí a kadeřnice jí vykouzlila mladistvý účes. Při pohledu do zrcadla Dana málem upadla. To, co z ní vyzařovalo, se ani nedá popsat slovy. Stejně tak Miloš prokoukl. Viditelně zhubl, podstoupil vyhlazení vrásek a zpevnění břicha. Poté stačilo jen upravit vlasy a vousy a rázem si ho ženy pletly s hercem Seanem Connerym.

A jak žijí tito spokojení manželé po natáčení? Na první pohled je vidět, že o svůj vzhled nadále pečují a snaží se udržet styl oblékaní, který jim stylisté doporučili. Dcera Nela prý rodičům platí jejich kouče. „Když někam jdu, řekne mi: Mami, ještě se namaluj a tati, slaď ty boty,“ prozradila Dana, která i přiznala, že s manželem dodržují pestrost stravy.

Vizuální proměna manželů se pozitivně podepsala i na jejich vztahu. „Míla se změnil, víc se směje a tolik nespí u televize, více se nám věnuje,“ chválí paní Dana manžela. „Máme na sebe víc času, protože jsme zbrzdili,“ dodala Dana, která by se nebránila dalším zkrášlovacím zákrokům. „Kdybych ty peníze měla, okamžitě se zase na něco objednám,“ doplnila.

Tato proměna se opravdu povedla, co myslíte?

Související články

Další články