Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

O 10 let mladší: Petře je 35 let a má vyndavací zuby! Osud jí hodně naložil

Zdroj: TV Nova
Znáte z TV
Sledujete show s názvem O 10 let mladší? Tentokrát to bude opravdu slzavá podívaná. V hlavní roli se představí pětatřicetiletá Petra, se kterou se osud rozhodně nemazlil.

Tento díl reality show O 10 let mladší bude výjimečný. Doposud se radikálních proměn účastnily dvojice. Nicméně tentokrát, jak potvrzuje producentka O 10 let mladší Šárka Volemanová: „Petra měla tak těžký život, že si zasloužila, abychom jí věnovali speciální díl.“

Když byla Petra malá, zemřel její tatínek při tragické nehodě na motorce. Jeho smrt zatočila se vztahy v celé rodině. Matka odešla za svým přítelem do Ameriky, kde zůstala celých 8 let, a Petra musela zanechat střední školy, aby se starala o svého tehdy 16letého bratra. Jinak by musel do dětského domova. Brzy otěhotněla a musela rychle dospět. „Mamka, když se vrátila, to si pamatuji jako dneska, přišlo mi strašně divné jí znovu říkat mami. Do dneška jsou naše vztahy zvláštní,“ říká Petra.

Starosti života zanechaly stopy nejenom v jejím srdci, ale vepsaly se i do její tváře. Vrásky, kruhy pod očima a vyndavací zuby vůbec nepatří k jejímu věku (35). Dnes už je sama mámou dvou dětí, ale rozhodla se svůj život změnit. Začala zase chodit do školy, kde zasedla do lavice se spolužáky stejně starými, jako je její syn. Životní restart v show O 10 let mladší bude ale narušen další ránou z kruhu nejbližší rodiny. Celý díl uvidíte ve středu na TV Nova ve 21:30.

Související články

Další články