Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

O 10 let mladší: Nejdříve je vystavili do vitríny jako maškary, výsledek je ale k neuvěření

Zdroj: nova.cz
+ Další 4 fotografie
O 10 let mladší
Dnes jste mohli vidět na televizních obrazovkách Novy premiérový díl reality show O 10 let mladší. V této epizodě jsme se seznámili s motorkářským párem Janem a Renatou. Oba dva nebyli spokojeni se svým vzhledem, ale nevěděli kde začít. Díky profesionálnímu týmu se ale podařilo nemožné.

Prvním párem byli manželé Gruberovi. „Renata a Jan, kteří za sebou mají peripetie z nepovedených vztahů, žijí spolu 25 let a pořád jsou velice zamilovaní. Koupili si motorku a chtěli by se svým současným mladším kamarádům vyrovnat, a to nejen životní energií, ale i vzhledem,“ popisuje pár z prvního dílu producentka Šárka Volemanová.

„Přihlásili jsme se proto, že chceme znovu vypadat a cítit se jako ve třiceti, abychom spolu mohli jít do společnosti a nemuseli se za sebe stydět,“ prozradila Renata. Před proměnou došlo i na slzy, kde Jan ani Renata neustojí kritiku veřejnosti.

Začátky proměny nebyly ani pro jednoho jednoduché. Oba dva manželé jsou od sebe na měsíc odděleni a Janovi se hodně stýská. Renata si evidentně proměnu po celou dobu náramně užívala. Na konci, kdy mělo dojít k odhalení byli všichni netrpěliví.

Když se Renata a Jan viděli v zrcadle, tak se nemohli ani poznat. S výsledkem byli náramně spokojeni. Lidé si pořad vesměs pochvalují, ale jedna věc jim vadí opravdu hodně. Nelíbí se jim, když na začátku pořadu vystaví Jana a Renatu do průhledné vitríny.

„Je to nedůstojné,“ komentuje situaci žena na sociálních sítích. Samotná Renata i Jan přiznali, že jim tento moment nebyl vůbec příjemný.

Související články

Další články