Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

O 10 let mladší: Mladé mamince tipovali o deset let víc, teď se změnila k nepoznání!

Zdroj: TV Nova
+ Další fotografie
neuvěřitelná proměna
V dnešní epizodě pořadu O 10 let mladší se divákům představila mladá maminka Petra (35), která musela dospět ve věku, ve kterém si obyčejný člověk užívá mládí. Musela odejít ze střední školy, starat se o svého bratra, který by jinak skončil v dětském domově a co víc, do toho všeho ještě otěhotněla. Teď se dočkala zasloužené proměny a roky starostí na ní už nejsou vidět!

Petru, o níž by si vzhledem k věku mohlo mnoho diváků myslet, že v pořadu O 10 let mladší nemá co dělat, potkalo v životě mnoho nešťastných událostí. Ty se jí vepsaly do tváře a náhodní kolemjdoucí odhadovali její věk na neuvěřitelných 45 let. Nyní se ale Petra vložila do péče odborníků, kteří jí starosti z tváře doslova vymazali!

Už ve svých 35 letech měla Petra zubní náhradu První návštěvu celého pořadu tedy absolvovala u stomatologa Ze zubařského křesla šla rovnou k dermatoložce, která se postarala o to, aby Petry pleť vypadala mladistvěji. Na Petře bylo znát, že vpichování injekcí není dvakrát příjemné. Odměnou jí ale byl výlet za stylistkou, která jí pomohla vylepšit šatník o pár módních kousků.

Při závěrečném přeměření se ukázalo, že Petra navýšila svalovou hmotu a zbavila se tří kil tuku. Její body mass index se hnul k lepšímu a Petra přiznala, že se cítí o dost líp. Podle odborníka se dá říct, že o deset let skutečně omládla. Čtrnáct dní tvrdě dřela, podstupovala nejrůznější zákroky a ládovala se pilulkami - to všechno jí pomohlo k životnímu restartu.

Ke zklamání došlo ve chvíli, kdy Petra zjistila, že její maminka nedorazila, aby viděla proměnu, jakou prošla. Útěchou jí ale byly její dvě děti, jejichž radost z maminčiny proměny byla neskutečná. Petra děkovala odborníkům ještě než se viděla v zrcadle, změnu na sobě prý pociťovala především psychicky. Maketu svého starého já v životní velikosti vrátila Monice Absolonové jen pár sekund poté, co ji vytáhla.

Hodnocení kolemjdoucích po proměně bylo lichotivé. "Klidně bych slečnu pozval na rande," zmínil se jeden z návštěvníků obchodního centra.

Co na proměnu mladé maminky Petry říkáte vy?

Související články

Další články