Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

O 10 let mladší: Jozefína přišla o 12 kostek másla, s Peterem se změnili k nepoznání

Zdroj: oficiální zdroj
+ Další fotografie
velká proměna
Jozefína a Peter, kteří se objevili v dnešním dílu pořadu O 10 nlet mladší se proměnili k nepoznání! Prošli liposukcí, tvrdými tréninky a pod skalpelem strávili několik hodin. Peter se navíc konečně naučil, jak svou ženu uspokojit! Dle jeho slov byl právě sexuální život jejich jediným problémem.

Manželé, kteří se do sebe zamilovali už když bylo Jozefíně pouhých šest let, se rozhodli pro změnu. Peter už nemohl sledovat, jak se jeho žena pro všechny obětuje a proto se společně s ní do pořadu přihlásil.

Peter byl ve vztahu nespokojený jen se sexuálním životem. On je při chuti pořád, kdežto Josefína skoro nikdy. Hned na začátku pořadu proto absolvoval kurz erotických masáží, díky kterému se naučil, co své ženě dopřát.

Oba prošli pod rukama těch nejlepších odborníků v oboru plastické chirurgie, Peter navštívil zubní kliniku a Jozefína byla na liposukci. Pomocí té jí z těla odsáli takové množství ruku, které lze dle odborníků přirovnat ke dvanácti kostkám másla!

Jozefína hned na začátku pořadu všechny šokovala, hned při prvním tréninku ukázala co si pamatuje z gymnastiky a udělala provaz, který by nesvedla ani lecjaká dvacítka.

Manželům se po dobu jejich proměny velmi stýskalo po rodině a po sobě navzájem. Jozefína se do kamery rozbrečela, Peter ale zahnal smutek návštěvou kladenských hokejistů.

Jejich finální setkání bylo dojemné a nejednoho diváka přimělo k slzám. Když Peter viděl svou ženu, oči se mu rozzářily dojetím. Zdá se, že tento pár čeká krásná budoucnost. Jejich proměna jim ke štěstí výrazně pomohla.

Související články

Další články