Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

O 10 let mladší: Chci, aby moje žena měla sebevědomí a prsa, Dana na 44 nevypadá

Zdroj: TV Nova
+ Další 2 fotografie
plastiky
Středeční proměna v pořadu O 10 let mladší bude stát opravdu za to. Manželé Dana (44) a Milan (60) se nachází v těžké životní situaci. Oba pracují jako zedníci a obkladači a nedávno se kvůli nedostatku financí museli přestěhovat z Čech do malé vesnice na Moravě. Prý si spolu sáhli na dno a počítají s tím, že se to ještě nejednou stane, chtějí se s tím ale statečně poprat.

„Sáhli jsme si oba dva na dno a ještě si na dno asi sáhneme, ale dokázali jsme se s tím poprat,“ zhodnotila životní události Dana, která se chce díky pořadu O 10 let mladší stát znovu sebevědomou ženou. Sebedůvěru a pocit krásy jí před časem vzala těžká nemoc.

Daně diagnostikovali Crohnovu chorobu, která se zásadně podepsala na jejím zevnějšku i psychice. Několik operací a množství předepsaných léků Danu zdecimovalo. Sama sobě se už nelíbí, i když ji manžel neustále podporuje a nezapomíná ji chválit. „Já bych si přál, aby moje žena získala zpět sebevědomí, protože si připadá poslední dobou ušláplá kvůli tomu, že ji pozlobily zuby a poprsí,“ vysvětluje Miroslav.

Manželé se přes všechny překážky stále milují a jsou si celou dobu velikou oporou. Dokáže zlomené Daně trpící Crohnovou chorobou, kterou často nelze vyléčit úplně, několik estetických zákroků vrátit sebevědomí? Sledujte ve středu ve 21:35 na Nově.

Související články

Další články