Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Nývltová už po exmilenci netruchlí. Jak to má teď s chlapy?

Kamila je krásná holka, nedivíme se, že se kolem ní muži točí.
Zdroj: www.herminapress.cz
Muzikálová zpěvačka přijela do svého rodného kraje a byla jak utržená ze řetězu. A proč taky ne. Vždyť je svobodná, mladá a pohledná. Jenže na Batist Nej sestřička roku 2015 se možná rozhodla najít konečně toho pravého.

Není to tak dávno, co se Kamila Nývltová (26) rozešla s přítelem. Ale rozhodla se dlouho nesmutnit a využila příležitost, kdy porotcovala na soutěži Nej sestřička roku v Náchodě. Flirtovala na všechny strany, úsměvy rozhodně nešetřila. A my samozřejmě u toho nemohli chybět. Pro vás prolejzáme každý večírek.

„Na Kamilu se chlapi dost lepili a ona se tomu rozhodně nebránila. Spíš byla ve svém živlu a užívala si tu pozornost. Nedivili bychom se, kdyby s někým navázala bližší kontakt,“ prozradili eXtra.cz přítomní hosté. A je pravda, že i my jsme se nestačili divit, jak se jindy cudná zpěvačka k mužskému osazenstvu měla.

Když už měla volit ženskou krásu, tak si chtěla asi užít i tu mužnou část večera na rautu, kde se to vlivnými podnikateli a politiky jen hemžilo. Ale proč ne. Nebyla by ani první, ani poslední, kdy by myslela na zadní kolečka. Přece jen kariéra zpěvačky je vrtkavá, tak proč se nenechat zajistit bohatým pánem.

Jestli se na soutěži o nejlepší zdravotní sestřičku zadařilo, to se určitě brzy dozvíme. Na nás si Kamila rozhodně nepřijde.

Související články

Další články