Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Nutně potřebuje prachy: HIV pozitivní Charlie Sheen rozprodává majetek!

Zdroj: Profimedia
+ Dalších 10 fotografií
Přepychového sídla v milionářské losangeleské čtvrti Sheman Oaks se zbavuje Charlie Sheen (52). HIV pozitivní herec zřejmě potřebuje rychlou finanční injekci, a tak se rozhodl, že bez jedné vilky se zkrátka obejde. Ostatně není to poprvé, co se nemocný Sheen zbavuje svého majetku.

Charlie Sheen (52) potřebuje prachy a potřebuje je hned. Jak jinak si vysvětlit, že se bez zjevného důvodu zbavuje sídla v Los Angeles. Případný zájemce o dům o rozloze 830 metrů čtverečních si bude muset připravit 210 milionů korun.

Za tuto částku ho čeká přepychový život v nádherné vile postavené roku 1992. Uvnitř se nachází velice vkusně zařízená jídelna, obývací pokoj s masivními dřevenými trámy, pracovna nebo domáci kino s barem v retro stylu. Samozřejmostí je jídelní výtah pro služebnictvo. Na pozemku jsou navíc dva bazény, několik krytých posezení a venkovní kuchyň.

Není to poprvé, co Sheen rozprodává majetek, aby měl na živobytí. V minulosti už dal pryč jeden dům a dokonce milované auto, na které nedal dopustit. Finanční tíseň je zlá a Charlie proti ní očividně bojuje zuby nehty. HIV pozitivního herce navíc nedávno obvinili z vraždy!

Související články

Další články