Zatímco finalisté SuperStar 2018 o svých románcích urputně mlčí, milostný život porotkyně Kataríny Knechtové se v uplynulých dnech hodně skloňuje.

Není tajemstvím, že pro ni vzplálo srdíčko jednoho z favoritů soutěže Petra Borkovce (18). Tady to ale kvůli propastnému věkovému rozdílu téměř jistě nedopadne.

Slovenské zpěvačce se v osobním životě dlouhá léta lepila smůla na paty. A jen tak odlepit zřejmě nepůjde. Jenže na Knechtové je vidět, že jí s vyhlížením prince na bílém koni dochází trpělivost. Údajně pokukuje po svém porotcovském kolegovi Benu Cristovao!

Její sympatie pro mladého zpěváka prý nešly na prvním finále letošní SuperStar přehlédnout. „Měla oči jenom pro něj. Navíc v momentě, kdy v televizi běžela reklama, se k němu sehnula a něžně ho začala hladit po tváři. Jako kolegiální gesto to rozhodně nevypadalo,“ prozradil eXtra.cz člověk, který byl na natáčení přímého přenosu přítomen.

Ať už se domněnky promění ve skutečnost a bude to skutečně Ben, nebo kdokoliv jiný, jedno je jisté: Katarína si musí pospíšit! Přece jí nemůže do smrti dělat v posteli společnost jenom pes!