Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Nutíte je zpívat s*ačky. Hvězda prvních SuperStar Poláček se tvrdě pustil do pořadu, který ho proslavil

+ Další fotografie
Před čtrnácti lety s přezdívkou český Bon Jovi řádil v úplně prvním ročníku SuperStar, tu letošní z pozice zkušeného matadora silně kritizuje! Petr Poláček (33) se pouští hlavně do produkce, která prý nutí mladé soutěžící zpívat totální nesmysly!

Už chyběl jen Mumuland a dílo zkázy by bylo dokonáno! To si asi myslí Petr, jenž ve finále ročníku, který ovládla Aneta Langerová, skončil na devátém místě.

„Dneska náhodou (opravdu) sleduju SuperStar. Můžete mi vysvětlit, proč jim dávají zpívat popové s*ačky, který ani sami s*ačkoidní (až na výjimky) autoři a interpreti nezazpívají naživo?“ durdí se Poláček.

A opravdu: sem tam výběr songů pro zužování z šedesátky na čtyřicet účastníků připomínal přehled písní z výprodeje.

Podle sympaťáka mnoho lidí produkce poškodila.

„Oni tam opravdu vyhazujou lidi, kteří mají talent, ale jedinej důvod je, že je prostě se*e ten song a nebaví je to zpívat. Škoda některých. A ještě aby mi Cristovao, kterej… ale nic,“ dodal Petr v narážce na často kritizovaného Bena, který je určitě víc fitnesák než zpěvák, byť má velký (a pro hodně lidí nepochopitelný) úspěch.

Mohlo by vás zajímat

Další články