Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Numerologie podle dne narození: Jak naši osobnost poznamenává psychické číslo?

Numerologie podle dne narození: Jak naši osobnost poznamenává psychické číslo?
Zdroj: Profimedia.cz

Víte už, co v numerologii značí osudové číslo, také jsme psali, jakými vlastnostmi disponujete v souladu s číslem měsíce, v němž jste se narodili. Dneska se zaměříme na vliv čísla psychického, které vychází ze dne narození v měsíci.

Máte-li číslo dne jednociferné, nemusíte již nic počítat. Je-li číslo dvojciferné, je třeba sečíst obě čísla, případně je sčítat tak dlouho, dokud vám nezůstane číslo 1 až 9.

Psychické číslo 1 (narození 1., 10., 19. nebo 28. dne v měsíci)

Lidé s číslem jedna mají vůdčí schopnosti. Stojí si za svými názory a umí být tvrdohlaví. Ochraňují slabé a bezmocné. Rádi druhé poučují, kritiku své osoby odmítají, zato milují komplimenty Jejich slabinou je hrdost.

Psychické číslo 2 (narození 2., 11., 20. nebo 29. dne v měsíci)

Jedinci s dvojkou jsou nápadití a vynalézaví, mívají vysoce vyvinutou intuici Neradi riskují, jsou spíše opatrní. Chrání si své soukromí, ostatním ochotně pomáhají. Mají majetnické sklony a obavy ze všeho neznámého.

Psychické číslo 3 (narození 3., 12., 21. nebo 30. dne v měsíci)

Lidé s trojkou usilují o nezávislost a naprostou svobodu. Potřebují se setkávat s jinými lidmi a vidět svět. Mají optimistickou a idealistickou povahu K druhým jsou až přehnaně upřímní, nic než pravda je neuspokojí.

Psychické číslo 4 (narození 4., 13., 22. nebo 31. dne v měsíci)

Jedinci s číslem čtyři si rádi vytvářejí vlastní pravidla, pro což ostatní nemají moc pochopení. Sami jsou tolerantní. Mají přirozený talent předvídat události. Přitahuje je všechno neprozkoumané, jsou zvídaví a nekonvenční.

Psychické číslo 5 (narození 5., 14. nebo 23. dne v měsíci)

Lidé s pětkou oplývají bystrostí a šarmem. Všechno musí analyzovat, nedokážou ignorovat chyby, kritizují jak sebe, tak druhé. V životě vyhledávají změny, rádi cestují, rutinu nesnáší. Rychle se rozhodují, bývají impulzivní.

Psychické číslo 6 (narození 6., 15. nebo 24. dne v měsíci)

Jedinci se šestkou jsou romantičtí, mnohdy až sentimentální. Tíhnou k estetice a umění, nepostrádají vybraný vkus Snadno navazují přátelství, s oblibou diskutují, narovnávají vztahy jiných. Vadí jim hádky a spory.

Psychické číslo 7 (narození 7., 16. nebo 25. dne v měsíci)

Lidé s číslem sedm mívají bohatý duševní život. Jsou citliví a soucitní, nechybí jim empatie Naslouchají vnitřnímu hlasu, problémy si nechávají pro sebe. Trvá to, než někomu začnou důvěřovat, jim se ostatní svěřují často.

Psychické číslo 8 (narození 8., 17. nebo 26. dne v měsíci)

Jedinci s číslem 8 jsou spolehliví a ctižádostiví, vynikají ve všem, co vyžaduje trpělivost. Mají pevnou vůli a smysl pro povinnost Stále se kontrolují, působí rezervovaně. Na druhé i na sebe kladou vysoké požadavky.

Psychické číslo 9 (narození 9., 18. nebo 27. dne v měsíci)

Lidé s devítkou bývají přímí a čestní Příliš věří jiným, musí se naučit opatrnosti. Mají schopnost proniknout k jádru věci. Inklinují k neuváženým rozhodnutím, jichž poté litují, jsou nedočkaví, vnitřně nejistí a ješitní.

Chcete-li vědět, co vám hvězdy přinášejí pro dnešní den, pro svůj osobní a erotický horoskop klikejte sem.

Filip Turek se tvrdě opřel do Fialy: ODS zradila svoje voliče a on je toho absolutní příklad

Související články

Další články

Nejnovější kauzy