Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Numerologie lásky: Spočítejte si, zda se k sobě hodíte!

+ Další 2 fotografie
Numerologie je jedním z pomocníků, jež nám prozradí, jak se k sobě hodíte s vaší drahou polovičkou. Stačí k tomu pouze jediné! Vypočítat si své osobní číslo, které vám toto tajemství rozluští. Jste spřízněné duše nebo spolu nemáte trávit raději ani minutu času? To zjistíte podle svého magického čísla!

Je mnoho způsobů, jak zjistit, zda k sobě s partnerem opravdu patříte či nikoliv. Datum narození ukazuje pravdu o vašem charakteru a životní cestě, kterou máte jít. Jak si však vypočítat svoje osudové číslo? Je to zatraceně jednoduché!

Narodili jste se např. 7. 5. 1984. Stačí sečíst všechna čísla, která máte v datu svého narozeni. 7+5+1+9+8+4 = 34, 3+4 = 7. Vaše osudové číslo je tedy 7.

1) ČÍSLO JEDNA

Jste vůdčí typ, jenž se zaměřuje především na své ego. Většinou ze sebe dáváte, to nejlepší, co můžete. Musíte být vždy číslo jedna a to i ve vztahu, běda pokud ne! Vaše tvrdohlavost může narušit vztahy, které vedete.

K jakým číslům se hodíte? 2, 6, 9

2) ČÍSLO DVA

Žijete společností a rádi jste středem veškerého dění. Vyjdete s každým a nemáte vůbec problém navazovat kontakty s novými lidmi. To vám však může trochu bránit s vaším partnerem. Občas na své nejbližší totiž zapomínáte a oni mohou následně projevit svou žárlivost.

K jakým číslům se hodíte? 1, 4, 8

3) ČÍSLO TŘI

Inspirujete své okolí a neumíte zavřít pusu. Komunikace je pro vás naprosto klíčová i ve vztahu. Potřebujete tedy partnera, kterým vám bude umět naslouchat. Někdy trochu uberte plyn, ať toho druhého neotrávíte dlouhým povídáním.

K jakým číslům se hodíte? 5,7, 9

4) ČÍSLO ČTYŘI

Nejdůležitější věcí životě je pro vás stabilita. Žádné spontánní akce a změny, které naruší váš každodenní rytmus života. Měli byste si proto najít partnera, který vás bude vést cestou života a držet nad vámi ochrannou ruku a občas vás vyvede z těch vašich zajetých kolejí.

K jakým číslům se hodíte? 2, 6, 8

5) ČÍSLO PĚT

Naprostá priorita je pro vás svoboda. Jste srdcem dobrodruh, takže potřebujete denně stimulovat vaši vášeň. Nemáte rádi rutinu a nudu, pro to budete k sobě potřebovat člověka, jako jste vy!

K jakým číslům se hodíte? 3, 6, 7

6) ČÍSLO ŠEST

Jste chápaví a láskyplní partneři. Milujete děti, takže rodina je u vás na prvním místě. Máte však tendence pořád někoho kontrolovat, čímž můžete druhé trochu dusit. Dopřejte jim prostor a váš život bude plný lásky.

K jakým číslům se hodíte? 1, 4, 5

7) ČÍSLO SEDM

Máte hodně blízko k tajemnu a jste velmi intuitivně založení. Vaše vztahy mohou mít kořeny v minulosti, proto hledáte svou spřízněnou duši. Neholdujete proto krátkodobým vztahům, které vám nic nepřinesou. Třeba svou druhou půlku najdete právě díky magickému životnímu číslu.

K jakým číslům se hodíte? 3, 5, 8

8) ČÍSLO OSM

Máte velký respekt k autoritám, takže často hledáte svého vysněného partnera, který je u moci. Navíc vás vzrušují uniformy, takže s velkou pravděpodobností se zamilujete do typu, který tento oděv nosí do práce. Jediné, s čím máte problém, je to, že jste přehnaně žárlivý, dejte si na to pozor, ať tím nepokazíte svůj vztah.

K jakým číslům se hodíte? 2, 4, 7

9) ČÍSLO 9

Velmi často podáváte lidem ruku v nouzi. Jste láskyplné povahy a se svým protějškem chcete zažívat bezmeznou lásku jako z pohádky. Neměli byste však utíkat do oblak moc často, občas si ty růžové brýle sundejte! Soustřeďte se na přítomný okamžik, ať vám partner neuteče.

K jakým číslům se hodíte? 1, 3, 9

Mohlo by vás zajímat

Další články