Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Nulová hygiena a shnilé zuby: Standa lepí zanedbaným dětem K NOHÁM BAČKORY!

+ Dalších 19 fotografií
opilec
Ve středeční premiérové Výměně manželek uvidíme rodinu z Hlinska, kterou tvoří Soňa (40), Standa (41), Ladislav (16), Simona (14), Tadeáš (7) a Kateřina (4). Na druhé straně se seznámíme s Miladou (36), Pavlem (48), Jirkou (15) a Miladou (11), kteří žijí v Plzni.

Rodinu z Hlinska přihlásil do Výměny manželek svérázný tatínek Standa. Jeho partnerka Soňa tvrdí, že díky němu prožívají obrovskou krizi. Standa neustále sedí u počítače a často navštěvuje restaurační zařízení. Druhý pár spolu žije tři roky a do pořadu je přihlásil kamarád. Pavel s Miladou mají mezi sebou harmonický vztah a ona sama je zvědavá na to, jak to rodina bez ní zvládne.

Milada netuší, že ji čeká velmi náročných deset dnů. Dočasný partner Standa je cholerik který se rád napije a rodině vládne tvrdou rukou. Bude šokovaná z toho, že děti ani jejich otec nemají základní hygienické návyky Překvapí ji, jakým způsobem řeší alkoholik Standa běžné problémy. Když například jeho děti nechtějí nosit bačkory, přilepí jim je k noze izolepou. Slzy v této rodině jsou téměř na denním pořádku. Podaří se Miladě alespoň něco změnit?

Související články

Další články