Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Nudíte se v práci? Takhle můžete změnit kolegy ve zvířata

Jsou na sebe jako psi…
+ Další 2 fotografie

Zaměstnanci ve Velké Británii propadli novému šílenství – s pomocí notebooků či stolních počítačů mění své kolegy v různé druhy zvířat a následně je fotografují. Na internetu už byla otevřena i virtuální „kancelářská zoo“, do které je možné nejpovedenější snímky přidávat.

Princip takzvaného Desktop Safari na první pohled připomíná kartonové panely či figuríny (v životní velikosti) s vyříznutými otvory pro hlavu. Jediný rozdíl je v tom, že v tomto případě použijete monitor. Čím větší má úhlopříčku, tím lepšího výsledku dosáhnete.

Vše odstartoval Mike Whiteside z Londýna, který před časem několik takových fotografií zveřejnil na svém blogu s tím, že jde o skvělý způsob, jak si alespoň na chvíli odpočinout od stresu a pracovního shonu. V tom měl podle všeho naprostou pravdu, neboť jeho příkladu následovaly desítky dalších a sociální sítě během krátké doby zaplavily obrázky lam, klokanů, tučňáků, netopýrů, psů… s lidskou hlavou.

Pokud jste tedy například názoru, že vaše spolupracovnice je pořádná kočka, neváhejte a vyfoťte ji tak! Snímek nám následně můžete zaslat na náš redakční e-mail.

Mohlo by vás zajímat

Další články