Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Nuda k uzoufání! Vítězkou prezidentského duelu je Světlana Witowská, kráska zastínila Zemana s Drahošem

Zdroj: reprofoto Česká televize
+ Dalších 11 fotografií
GLOSA: Světlana Witowská (45) svůj vrchol novinářské kariéry proměnila v ještě cennější zlato. Čtvrteční debata prezidentských kandidátů Jiřího Drahoše (68) a Miloše Zemana (73) sice přinesla pár zajímavých slovních střetů, ale většina času z devadesátiminutového bloku byla nudná. Svou krásou, šarmem i moderátorským umem Witowská oba bojovníky o Pražský hrad zastínila.

Díky bohu, že se Václav Moravec (43) nakonec z moderování poslední předvolební debaty vyvlékl. Světlana Witowská se své role zhostila na jedničku, ale vzhledem k vyprázdněnosti většiny výroků Zemana a Drahoše byla nejzajímavějším elementem celého pořadu.

Kdyby debatu korigoval Moravec, při vší úctě k němu i jeho letitým zkušenostem, nedalo by se oněch devadesát minut přetrpět už vůbec. Světlana Witowská, na rozdíl od Karla Voříška, který moderoval úterní debatu, přímý přenos z pražského Rudolfina ukočírovala Jenže oba kandidáti působili, jako by už vystříleli všechny náboje.

Možná k nudnému vyznění přispěla i komornější atmosféra a ukázněnost publika, které bylo tentokrát pečlivě vybráno. Celkem v sále sedělo šedesát lidí, třicet z táborů příznivců každého z kandidátů.

Witowská předvedla, že je skvělá moderátorka Kromě toho je také půvabná a krásná, takže se jí povedlo strhnout veškerou pozornost na sebe. Světlana zkrátka čtvrteční večer vyhrála na plné čáře.

Bez ohledu na to ale dnes ve čtrnáct hodin otevřou volební místnosti své brány. A začne za poslední roky nejdůležitější hlasování o budoucnosti naší země. Myslete na to.

Související články

Další články