Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Nožičky jako hůlčičky? Kluk Kopřivové vysvětlil, proč má končetiny jako Veronika

Miroslav a Veronika už nic neskrývají.
Zdroj: archiv
+ Dalších 23 fotografií
POSTAVA
Model a sportovec Miroslav Dubovický (27) se stal nedávno terčem posměchu kvůli tomu, že zatímco horní polovinu těla má jako kulturista, ta spodní se podobá spíš jeho přítelkyni Veronice Kopřivové (28). Co na kritiku svého nedokonalého vzhledu říká?

Podle fanoušků zapomíná v posilovně pracovat na nohách a pak vypadá nepřirozeně, když má hruď, břicho a ruce vypracované, zatímco nohy má pomalu tenké jak čínské hůlky.

Že dolním končetinám Míra v posilovně nedává moc zabrat, to sám přiznává.

„Určitě se nebudu rozčilovat tím, že si někdo něco myslí o mém těle. Ať si každý píše, co chce. Nohy mám opravdu hubenější, ale to je tím, že nezvedám váhy. Běhám, dělám dřepy a podobně, ale váhy zvedat nemůžu. Můj sport je dle váhových kategorií, za chvíli mě čeká zápas a musím se do té své vejít,“ vysvětlil eXtra.cz svou momentální figuru Miroslav Dubovický

Vysvětlení

Jak jsme již psali, tento už v minulosti úspěšný kickboxer se chce stát mistrem světa v K-1 „I na dovolené teď každý den makám, od druhého týdne v srpnu mám už dvoufázové tréninky,“ popisuje šťastně zamilovaný náhradník Jaromíra Jágra (47).

A přidal jeden paradox. „Možná se moje hubené nohy někomu nelíbí, ale většinu zápasů končím předčasně a vždycky díky nohám,“ dodal vysmátě. Tak snad jednou Veronika nezjistí, že kopačky od něj strašně moc bolí…

Lucie Borhyová a její začátky na Nově: Domů jsem se vracela s pláčem, brala jsem to osobně

Související články

Další články

Nejnovější kauzy