Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Nožičky jako hůlčičky? Kluk Kopřivové vysvětlil, proč má končetiny jako Veronika

+ Dalších 24 fotografií
POSTAVA
Model a sportovec Miroslav Dubovický (27) se stal nedávno terčem posměchu kvůli tomu, že zatímco horní polovinu těla má jako kulturista, ta spodní se podobá spíš jeho přítelkyni Veronice Kopřivové (28). Co na kritiku svého nedokonalého vzhledu říká?

Podle fanoušků zapomíná v posilovně pracovat na nohách a pak vypadá nepřirozeně, když má hruď, břicho a ruce vypracované, zatímco nohy má pomalu tenké jak čínské hůlky.

Že dolním končetinám Míra v posilovně nedává moc zabrat, to sám přiznává.

„Určitě se nebudu rozčilovat tím, že si někdo něco myslí o mém těle. Ať si každý píše, co chce. Nohy mám opravdu hubenější, ale to je tím, že nezvedám váhy. Běhám, dělám dřepy a podobně, ale váhy zvedat nemůžu. Můj sport je dle váhových kategorií, za chvíli mě čeká zápas a musím se do té své vejít,“ vysvětlil eXtra.cz svou momentální figuru Miroslav Dubovický.

Vysvětlení

Jak jsme již psali, tento už v minulosti úspěšný kickboxer se chce stát mistrem světa v K-1. „I na dovolené teď každý den makám, od druhého týdne v srpnu mám už dvoufázové tréninky,“ popisuje šťastně zamilovaný náhradník Jaromíra Jágra (47).

A přidal jeden paradox. „Možná se moje hubené nohy někomu nelíbí, ale většinu zápasů končím předčasně a vždycky díky nohám,“ dodal vysmátě. Tak snad jednou Veronika nezjistí, že kopačky od něj strašně moc bolí…

Mohlo by vás zajímat

Další články