Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Nože, mačeta, obušky! Mostecká policie zadržela velmi nebezpečné klauny. Je jim 12 let

Slušná výbavička!
Zdroj: PČR
Bylo otázkou času, kdy si na zlé hororové klauny začnou hrát i Češi. Policie v Mostě zadržela velmi nebezpečné děti. Bylo jim mezi 12 až 16 lety. Co chystaly?

Mostecká policie dokázala zadržet partu nebezpečných výrostků. Na sraz hororových klaunů si děti donesly obušky, mačetu, baseballové pálky a dokonce i nože.

Na setkání se děti domluvily na Facebooku. Je štěstí, že na hororový dýchánek dorazili také muži zákona, kteří ozbrojené děti rychle odzbrojili! Byla to od Policie ČR opravdu profesionální a rychlá práce! Dětem bylo mezi 12 až 16 lety.

„Policie byla na místě a zbraně dětem odebrala. Na místě našla různé typy nožů, mačetu, baseballové pálky, nářadí, obušky a další věci. Některé osoby policisté předvedli na policejní služebnu ke zjištění totožnosti a nyní budou prověřovat, zda v souvislosti s držením zbraní omladinou nedošlo k protiprávnímu jednání,“ uvedla policejní mluvčí Ludmila Světláková.

Zbraně se tedy povedlo zadržet a nyní už zbývá jen zavolat maminkám malých klaunů, zda jim v kuchyni nechybí nožík na chleba…

Související články

Další články