Dává to smysl. Proč si složitě vyřizovat půjčku v bance, předkládat spoustu dokumentů a čekat na dlouhé schvalování, když jsou zde lidé jako Vy, kteří Vám rádi půjčí své volné peníze? A protože Vy ani investor neživíte stovky úředníků a drahé provozy honosných budov, neplatíte žádné zbytečné a skryté poplatky.

A jak to vlastně funguje?

Jedná se o ve světě již dobře známý systém peer to peer půjček, tedy kde lidé půjčují lidem. Na jedné straně žadatelé jako Vy zadají žádost o půjčku, kde si Vy sami stanovíte podmínky půjčky. Na straně druhé investoři investují své peníze do půjček. Investoři buď přijímají Vaše podmínky, nebo Vám mohou nabídnout ještě lepší. Spočítejte si, jaká by byla výše Vaší měsíční splátky zde.

Jaké jsou tedy výhody?

Vše je online na www.benefi.cz. Nízký úrok od 6 % ročně. Neplatíte žádné poplatky předem. Půjčíte si až 250 000 Kč bez ručitele a peníze máte do dvou dnů na účtu.

Vyplňte si zdarma žádost o půjčku na benefi.cz a sami si vyzkoušejte, jak je to snadné.

A víte, že na Benefi.cz můžete i refinancovat Vaši starou a nevýhodnou půjčku?

Na benefi si stejně snadno refinancujete svoji starou a nevýhodnou půjčku. A nejedná se pouze o prodlouženou dobu splácení, ale o skutečné snížení splátek. A bez zbytečných poplatků.

Příklad refinancování s Benefi.cz.

Spočítejte si výši Vašich nových měsíčních splátek zde.