Nový, více než hodinový zpravodajský blok televize Barrandov, který tato stanice nasadila včera do vysílání, výrazně uspěl, a potvrdil tak dlouhodobý trend zvyšování podílu na trhu sledovanosti, který vykazuje celá skupina TV Barrandov. Včerejší sledovanost Našich zpráv totiž byla 15,1 procenta diváků.

„Jsem rád, že nám sázka na prodloužené zpravodajství vyšla. Potvrzuje to tak náš předpoklad, že diváci mají o podobný formát zájem. Chtěl bych však ujistit diváky, že zpravodajstvím novinky v našem vysílání rozhodně nekončí. Novinkou je také například pořad o vaření Kolotoč v kuchyni, se kterým začínáme dnes, a já osobně se těším na 15. července, kdy diváci uvidí pilotní díl našeho nového detektivního seriálu dr. Kellerová,“ uvedl Jaromír Soukup, předseda představenstva TV Barrandov a Empresa Media.

Zpravodajský blok televize Barrandov byl od pondělí prodloužen o tři nové prvky. Prvním, který doplňuje již tradiční pořad plný kuriozit Exploziv, byl EXPLOZIV KRIMI, ve kterém diváci mohli vidět nejen zločiny, ze kterých mrazí a které hýbou celým Českem, ale také kuriózní a malá dramata třeba právě z jejich města nebo vesnice. Druhou novinkou pak bylo NEJLEPŠÍ POČASÍ, které budou uvádět oblíbení moderátoři Michaela Dolinová, Štěpánka Duchková a Alexander Hemala každý den na TV Barrandov v 19.55. Poslední inovací byl pak start NEJLEPŠÍCH HOROSKOPŮ, které půjdou každý všední den a v neděli od 20.05 na TV Barrandov.

V sobotu se do nové struktury zpravodajského bloku zapojí redaktoři nejprodávanějších společenských titulů na trhu Sedmičky a Exkluzivu, kteří se podílejí na vzniku nového pořadu ze světa celebrit – Paparazzi. Uvádět ho bude Lucie Šprinclová