Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Jak to má s láskou? Tereza Mašková promluvila pro eXtra.cz o novém partnerovi

Tereza je momentálně sama, ale byla by ráda, kdyby se k ní expartner
vrátil.
Zdroj: Instagram
+ Další fotografie
Během SuperStar 2018 se Tereza Mašková (22) stačila rozejít s přítelem, s nímž strávila přibližně rok a půl. Sama je dodnes z lásky, která nevyšla, mírně zdrcená. Aktuálně je pracovně na festivalu ve Varech. Ovšem jak eXtra.cz přiznala, na nový vztah není připravena, i když někdo nový se kolem ní objevil.

Tereza zaujala v SuperStar svou výstřední a sexy vizáží. Mnoho lidí už během finálových kol mělo jasno, kdo se stane vítězem. Jenže Tereza během soutěže zažila krutou daň popularity, když se jí rozpadl téměř dvouletý vztah.

„Je to asi dva měsíce, co nejsme spolu. Zatím nikoho nového nejsem schopna přijmout,“ řekla eXtra.cz krásná vítězka pěvecké soutěže. Zájemců o její srdce ale je hned několik. „To nepopírám,“ usmívala se.

Jenže Tereza dala najevo, že z rozchodu jí stále není nejlépe. S partnerem jsou kamarádi a realita je taková, že by byla ráda, kdyby se konal návrat. „Je to citlivé a nechci o tom mluvit,“ nepopřela Tereza skutečnost, že by otevřela náruč, kdyby bývalý partner toužil po návratu.

Jenže proti návratu hraje rozhodně skutečnost, že Tereza, která aktuálně má vystoupení ve Varech, má tolik pracovních závazků, že se bude muset nejspíš smířit s tím, že teď bude nějaký čas sama.

Související články

Další články