Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Nový vztah Shopaholicadel nabírá obrátky: Po 10 dnech přišlo na řadu vyznání lásky

Nový vztah Shopaholicadel: Po 10 dnech přišlo vyznání lásky
Zdroj: koláž eXtra.cz/Se svolením TV Barrandov/Jan Kulas
+ Další 3 fotografie
shopaholicadel

Někdo hledá lásku roky, někomu se naopak poštěstí a najde ji během pár hodin. Adéla Pulcová alias Shopaholicadel je zdárným příkladem toho, že zamilovat se dá velmi rychle. Je to jen pár dní, co se pochlubila svým novým klukem, a už se zdá, že brzy bude opět na pořadu dne svatba. V novém vztahu totiž už došlo na veřejné vyznání a první „Miluji tě!”

Zdá se, že rozchod tiktokerku Adélu Pulcovou alias Shopaholicadel nikterak netrápí. Od chvíle, co od ní odešel snoubenec David, neuběhlo totiž ani 14 dní, načež Adéla už vesele cvrliká se svojí novou láskou. Přítele Jana Kulase si údajně našla hned v den rozchodu. Zatímco někdo hledá lásku roky, Adéla má nejspíš zatracené štěstí. Vztah se zdá býti vážný.

Došlo na první vyznání lásky

Adéla navíc rozhodně není ten typ, který by si své soukromí bedlivě střežil. Nového přítele se nesnažila skrývat ani na moment. Dali se dohromady 10. 3. 2023. A již o deset dní později došlo i na veřejné vyznání lásky, a první „Miluji tě!“ To Jan Adéle vzkázal ve svém Instagramovém story pod snímek domácí žemlovky, kterou mu Adéla připravila.

Veřejně vyznala lásku i Adéla. „Můj život je od 10. 03. 2023 ten nejlepší, jaký může být. Jsem moc šťastná a spokojená, a hlavně jsem skutečně zamilovaná, mám konečně tu pravou lásku, co jsem celý život hledala,“ uvedla na svém Instagramu.

Nového přítele našla na Tinderu

​Je otázkou, jak dlouho téhle dvojici vztah vydrží. Expřítel David totiž po rozchodu poskytl hned několik vyjádření, ve kterých vztah s Adélou popsal doslova jako teror. „Moje odpověď by byla jasná: do té atmosféry a k ní se nevrátím. Byl to toxický vztah. Teror,“ uvedl pro eXtra.cz. Jak to bylo s Tinderem? „Tam si taky mimochodem našla aktuálního přítele, s tím je od pátku, i když teprve ten den mě vyhodila. Nevím, jestli s ním nebyla už předtím, ale určitě ho přede mnou už nějakou dobu preferovala,“ prozradil eXtra.cz expřítel David.

Souboj liliputů na Clash of the Stars: Malej Zmijozel hubne, Obr mluví o tiché vodě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy