Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Nový vztah Kristýny Plíškové: Dala se dohromady s fotbalistou Sparty

Nový vztah Kristýny Plíškové: Dala se dohromady s fotbalistou Sparty
Zdroj: koláž eXtra.cz
+ Dalších 9 fotografií
Nový vztah
Tenistka Kristýna Plíšková (27) si našla nového přítele a je jím slovenský fotbalista hrající za Spartu Dávid Hancko (22). S fotbalistou se rozešla na začátku ledna Miss Universe 2019, ale nezůstal dlouho sám. Kristýna se vrhla do vztahu s Dávidem po hlavě a teď jsou z nich zamilované hrdličky.

Lounská rodačka Kristýna Plíšková, tenistka hrající levou rukou, se znovu zamilovala, a to do Dávida Hancka Ve čtvrtek spolu byli ve Vysočanech na sexy show kolumbijského umělce zvaného Maluma. Před Hanckem byla s šestadvacetiletým hokejistou Dominikem Volkem Kristýna má také sestru Karolínu Plíškovou, která je rovněž tenistkou.

Strasti fotbalisty

Dávid Hancko toho minulý rok moc nenakopal, dlouhou dobu se totiž léčil s kolenem. Na podzim pro web šport.sk uvedl, že věří v lepší zítřky. "Rok 2020 bude skvělý, jsem o tom přesvědčen," přiznal v rozhovoru.

Rozchod a nový vztah

Nový rok však pro slovenského fotbalistu začal poněkud nešťastně, když se s ním v lednu rozešla Miss Universe 2019 Laura Longauerová. "Dali jsme si trochu netradiční novoroční dar, svobodu," napsala Laura na sociální sítě.

Hancko ale nebyl sám dlouho, po rozchodu se začal vídat s tenistkou Kristýnou, a tak je fotbalista zase šťastně zadaný. "Maluma, kotě! S mým baby Davidem Hanckem!" vykřikovala do světa zamilovaná Plíšková z O2 areny.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy