Zvědavost zabila kočku. To už platit nebude, teď jsou na trhu nové kočičí boty a díky nim si váš miláček už nikdy neublíží! Tedy aspoň ne v kuchyni.

V Británii už chodí po domácnostech první kocouři v botách, jedním z nich je i Mischief, který patří pětatřicetileté majitelce, která se vždycky bála, že její zvědavá kočka jednou přijde o život. Mischief totiž rád chodil zkoumat, co panička chystá k večeři, a zkoumal to přímo v místě dění – tedy na plotně.

A nepoučitelný kocour si již několikrát ošklivě spálil tlapky, takže šťastná majitelka neváhala a svému kocourovi pořídila protižhnoucí ochranu. A není sama, obavy ze spálení bláznivých koček, které během vaření poletují po lince a sporáku, má totiž nejvíce Britů.

Dá se tedy očekávat, že nové boty pro kočky půjdou na dračku. Mischief si konečně může chodit u vaření, kde se mu zlíbí, a kontrolovat paničku, zda dělá všechno správně. Tak teď jen zbývá doufat, že nezačne do horké vody nebo omáčky strkat čumák. To aby brzy začali vyvíjet rovnou protipožární oblečky.