Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Nový Vinnetou to u Němců vyhrál na celé čáře! Starý Old Shatterhand se podle kritiků může jít vycpat!

+ Dalších 5 fotografií
Natočit remake je dnes v módě a Němci se pustili do odvážného projektu. Na plátna znovu přivedli statečného Vinnetoua a odvážného Old Shatterhanda. Opět se natáčelo v Chorvatsku a děj je stejný jako v předchozích filmech. Tyto snímky jsou pro fanoušky téměř svaté, tak jak se nakonec líbily?

K obrazovkám přilákaly přes 5 milionů diváků a filmy měly obrovský úspěch! Výprava, herecké výkony i děj. Odvážného Vinnetoua si zahrál Albánec Nik Xhelilaj (32). A ten byl stejně dobrý jako původní představitel Pierre Bruce (†86).

Ještě více kritiky ale nadchl výkon Wotana Milka Möhringa (48). Ten prý jako Old Shetterhand dokázal ukázat mnohem více své osobnosti a dokonce se netajil německou identitou. Navíc vstupuje do Ameriky jako emigrant, což německá média trochu rozdělilo. Někteří si myslí, že je to na místě, jiní protestují. Všichni se ale shodují, že svým ztvárněním předčil původního herce Lexe Barkera.

Milovníci klasických kovbojek si ale přes všechny změny přijdou v trilogii na své a RTL má za sebou hodně úspěšnou premiéru.

Související články

Další články