Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Festival ve Varech 2024 Karel Gott

Nový úprk z královské rodiny? Po Harrym a Meghan zvažují odchod z Británie další monarchové

Harry a Meghan: Z jejich úprku si berou příklad další členové královské rodiny
Zdroj: Profimedia
Předchozí Další
+ Dalších 6 fotografií
královská rodina

Úprk nyní nesnášeného páru Harryho a Meghan z Británie vzbudil pořádné haló a teď bychom mohli mít na cestě jejich následovníky. Princezna Eugenie a její manžel Jack Brooksbank očekávají druhého potomka a hrají si s myšlenkou, jestli ho nevychovávat jidne než v královských prostorách, jak uvedl Daily Mail.

Z Anglie do Kalifornie

Lidé mají ještě v živé paměti to, jak velké pozdvižení nastalo potom, co se princ Harry se svou manželkou Meghan Markle rozhodli odstěhovat z Velké Británie. Hlavním cílem této akce prý bylo vytvoření nového začátku pro jejich společnou rodinu. Staré rány se ještě ani nezahojily a už máme na cestě dalšího britského monarchu, který chce vyměnit Británii za teplou Kalifornii, jak píše yahoo.com.

Tím, kdo by mohl následovat ve šlépějích veřejně lynčovaného páru, má údajně být vnučka zesnulé královny Alžběty II. a dcera prince Andrewa, vévody z Yorku, princezna Eugenie. Není se úplně tak čemu divit, přeci jenom Eugenie se nikdy netajila, že je podporovatelkou vévodů ze Sussexu Harryho a Meghan.

Harry s Meghan chtějí "své" sousedy

Přátelé a další zdroje prozradili deníku Dailymail, že jí Harry a Meghan posílají detailní "hlášení" o domech v jejich okolí. Harry s Meghan by přeci jenom po tolika letech odtržení od královské rodiny chtěli mít na blízku alespoň nějakou část svých příbuzných. Princezna Eugenie a její manžel Jack Brooksbank nedávno oznámili světu, že brzy přivítají na svět druhého potomka, a to teprve nedávno prozradili jméno prvního syna Augusta. Spekuluje se o tom, že i to by mohl být jeden z důvodů, proč o stěhování uvažují.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy