Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

NOVÝ TREND: Zapomeňte na parfémy světových značek! S příměsí z vaší lasturky muže dostanete na lopatky!

Skutečně to na ně prý zabírá!
Na obzoru je nový trend ve světě parfémů! Vypadá to, že drahým značkám a světovým návrhářům odzvonilo. Parfémy s feromony jsou trendem na trhu odjakživa. Nicméně novinkou je nechat si umíchat parfém s příměsí z vaší vaginy. Ano, myslíme poševní sekret. Myslíte, že jsme se zbláznili? Budete se divit, jak na takový parfém muži reagují.

S takovým parfémem to není žádná sranda, aby bylo jasno. Jestli jste si někdy mysleli, že umíchat si vůni je hračka, tak to tedy v žádném případě. Správná kombinace jednotlivých složek je práce pro opravdové experty. Ale pokud už vás unavují komerční značky a chcete být skutečný originál, nechte si umíchat parfém na míru, podle vlastní chuti. Do takového parfému pak tu svoji složku můžete jednoduše přimíchat, ale je třeba se poradit s odborníky.

Vaginální sekret totiž mění svou kyselost, proto jeho složení nemusí nutně korespondovat se složením běžného parfému. Záleží na tom, jaké esenciální oleje použijete. Některé mají afrodiziakální účinky samy o sobě. Například vanilka, kakao, růže, skořice nebo anýz mají dle studií vliv na mužskou erekci.

Na YouTube můžete dokonce najít přesný návod, jak si odebrat poševní sekret a správně jej aplikovat a přimíchat do vašeho parfému. Nejjednodušší cestou je podle všeho provést výtěr a tyčinku poté nechat macerovat v parfému. Postupujte opatrně, nic se nemá přehánět. Parfém poté aplikujte na běžná místa, jako je zápěstí a tepny na krku.

Allison Ramirez z amerického magazínu Cosmopolitan se k takovému kroku odhodlala a výsledek překvapil i ji samotnou. Hned první večer její doprovod chválil její parfém a dokonce ji při focení selfie kousl do krku se slovy, že si nemůže pomoci. Druhý den se kolem ní otáčel obsluhující na benzinové pumpě a třetí den jí vyšlo rande, ze kterého se vyklubalo pozvání na další. Sama Ramirez neví, jestli za to skutečně může její „tajná ingredience“ nebo náhoda či nabyté sebevědomí.

Jisté ale je, že takový parfém muže vábí. Ostatně aby ne, však co si budeme nalhávat, ženská vagina jako taková muže vábí natolik, že jsou schopni všeho možného. Proto nás ani trochu nepřekvapuje, že pokud se něčím takovým nastříkáte, muži po vás půjdou jako slepice po flusu.

Související články

Další články