Celebrity jsou lidé jako my. Jak vidí sladkosti a nebo dobře propečená žebírka, tak se neudrží a nacpou si břicho. A pak samozřejmě přemýšlejí, jak se přebytečných kil zbavit.

Řešení existuje. Je to dieta v krabičce. A když už se blíží ty Vánoce, tak proč to nespojit.

„Jasně že dárky už mám vymyšlené. Moje paní má problémy s kilogramy navíc, tak jí dám pod stromek krabičkovou dietu a mám vystaráno,“ prozradil nám manžel jedné velmi populární české herečky. Ona se za své špeky stydí, proto nechtěla být jmenována. Ale prý až bude zase vypadat jako člověk a ne jako slon, tak ráda půjde s kůží na trh.

Další se za krabičkové diety ale nestydí. Na web dietavkrabicce.cz často chodí cvičitelka Hana Kynychová. Ta dietu v krabičce přímo zbožňuje. „Dieta v krabičce je super. Nedám na ni dopustit,“ říká nadšená cvičitelka.

Krabičkovou dietu si oblíbily i zahraniční hvězdy. Například Tom Cruise, Jennifer Aniston, Jennifer Lopez, Demi Moore, Kim Kardashian nebo Sandra Bullock. Její výhody jsou zřejmé: každý den vám až do domu doručí pět chutných jídel, takže nemusíte nakupovat, vařit ani si lámat hlavu s tvorbou jídelníčku.

Krabičková dieta je obrovský hit. Pokud do toho půjdete také, tak více informací naleznete ZDE.