Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Nový trend je tu! Čím obdarovávají celebrity na Vánoce své blízké?

Hanka Kynychová je tak krásná, že?
Zdroj: profimedia.cz
+ Další fotografie
Pokud netušíte, co máte dát svým blízkým pod vánoční stromeček, tak se nechte inspirovat u slavných celebrit. U nich totiž vede krabičková dieta. Miluje jí například Hana Kynychová nebo Tom Cruise.

Celebrity jsou lidé jako my. Jak vidí sladkosti a nebo dobře propečená žebírka, tak se neudrží a nacpou si břicho. A pak samozřejmě přemýšlejí, jak se přebytečných kil zbavit.

Řešení existuje. Je to dieta v krabičce. A když už se blíží ty Vánoce, tak proč to nespojit.

„Jasně že dárky už mám vymyšlené. Moje paní má problémy s kilogramy navíc, tak jí dám pod stromek krabičkovou dietu a mám vystaráno,“ prozradil nám manžel jedné velmi populární české herečky. Ona se za své špeky stydí, proto nechtěla být jmenována. Ale prý až bude zase vypadat jako člověk a ne jako slon, tak ráda půjde s kůží na trh.

Další se za krabičkové diety ale nestydí. Na web dietavkrabicce.cz často chodí cvičitelka Hana Kynychová. Ta dietu v krabičce přímo zbožňuje. „Dieta v krabičce je super. Nedám na ni dopustit,“ říká nadšená cvičitelka.

Krabičkovou dietu si oblíbily i zahraniční hvězdy. Například Tom Cruise, Jennifer Aniston, Jennifer Lopez, Demi Moore, Kim Kardashian nebo Sandra Bullock. Její výhody jsou zřejmé: každý den vám až do domu doručí pět chutných jídel, takže nemusíte nakupovat, vařit ani si lámat hlavu s tvorbou jídelníčku.

Krabičková dieta je obrovský hit. Pokud do toho půjdete také, tak více informací naleznete ZDE.

Související články

Další články