Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

Nový trailer k filmu Není čas zemřít: Na Rami Malekovi se maskéři pěkně vyřádili

Nový trailer k filmu Není čas zemřít: Na Rami Malekovi se maskéři pěkně vyřádili
Zdroj:
+ Dalších 5 fotografií
James Bond
Brzy vstoupí do kin nový film o britském tajném agentovi Jamesi Bondovi, který tentokrát nese název Není čas zemřít. K akčňáku konečně vyšel nový trailer, který opravdu stojí za to. V záběrech je kromě představitele Bonda Daniela Craiga vidět také nový záporák, jehož ztvárňuje Rami Malek. V ukázkách vypadá opravdu děsivě.

Na filmová plátna se brzy vrátí legendární James Bond Nejnovější snímek o britském tajném agentovi 007 nesoucí název No Time To Die, v překladu Není čas zemřít, bude uveden už 25. listopadu letošního roku.

Fanoušci se už nemohou dočkat a tvůrci filmu jim nyní dali malou ochutnávku. Do světa byl vypuštěn nový trailer k filmu Není čas zemřít. Nutno podotknout, že se opravdu povedl. Nechybí akce ani napětí.

Fanoušci se navíc mohou radovat, že ve videu je zachycen také superpadouch Safin V roli Safina se objevuje oscarový herec Rami Malek V traileru je vidět, že má postava Safina zjizvenou tvář, z čehož vás jistě zamrazí. Už teď vypadá superpadouch naprosto děsivě. Na dlouho očekávaný trailer se můžete podívat nahoře ve videu.

Není čas zemřít

Není čas zemřít je už pětadvacátým filmem o špionážním agentovi. Hlavní role se opět chopil Daniel Craig, který se v roli Jamese Bonda představí popáté a také naposledy.

Krom Craiga se ve filmu objeví nové tváře. Jednou z nich je půvabná kráska Lashana Lynch, která by později podle spekulací mohla nahradit Daniela Craiga

Snímek měl být původně uveden na jaře, jenže kvůli celosvětové pandemii koronaviru byla premiéra posunuta na listopad.

Titulní píseň k filmu nazpívala hvězda současnosti Billie Eilish Billie se stala historicky nejmladší interpretkou, která nazpívala titulní píseň k filmu o slavném agentovi 007.

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy