Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Oktagon 54 válka na Ukrajině Survivor 2024

Nový Top Gun: Maverick láká diváky na reálné kousky. Tom Cruise je lepší než počítač

Nový Top Gun: Maverick láká diváky na reálné kousky. Tom Cruise je lepší než počítač
Zdroj: youtube
+ Další 4 fotografie
Nový trailer
Již brzy bude mít na filmových plátnech premiéru dlouho očekávaný snímek Top Gun: Maverick. Druhé pokračování, které navazuje na snímek Top Gun, se vrací na filmová plátna po více než 30 letech. Hlavní roli v úspěšném akčním filmu si opět střihl Tom Cruise. Světlo světa spatřil nový trailer a zdá se, že se fanoušci opravdu mají na co těšit.

Tvůrci filmu Top Gun: Maverick si vybrali opravdu skvělou příležitost pro představení dalšího traileru. Rozhodli se ho vypustit jako reklamu v průběhu vysílání 54. Super Bowl, což byl skvělý tah, protože největší sportovní událost roku sledovalo přes 100 milionů diváků.

Letos se cena za třicetisekundový spot v televizi během přímého přenosu Super Bowl vyšplhala na ohromných 5,6 milionu dolarů. Protože měl trailer pouhých 30 sekund, divák může nabýt pocit, že se většina filmu odehrává pouze ve vzduchu. To ale není pravda, na pevnině se toho odehraje také opravdu dost. Jen se všechny klíčové scény do krátké ukázky nevešly.

Největším lákadlem pro diváky jsou zaručeně kaskadérské kousky, které jen tak někde neuvidíme. Skutečný Tom Cruise sedí v reálných stíhačkách a divákům se tak naskytne jedinečný pohled na záběry rychlostních letadel, jak je nezvládne vykreslit skoro ani počítačová grafika.

Top Gun: Maverick

Top Gun: Maverick je druhé pokračování amerického akčně dramatického filmu Top Gun z roku 1986. Snímek vznikl pod režijním vedením Josepha Kosinského. Kosinski natočil kromě filmu TRON: Legacy 3D i několik vysokorozpočtových reklam, včetně mnoha cenami ověnčené reklamní kampaně k videohrám Gears of War a Halo. Pod jeho režijní taktovkou vzniklo i několik reklam na herní konzoli Sony Playstation.

Jako jediní z původního obsazení dnes už legendárního filmu Top Gun se v novém díle objeví Tom Cruise, který se opět představí jako Pete "Maverick" Mitchell a Val Kilmer.

Lucie Borhyová terčem nebezpečného stalkingu. Neodbytný fanoušek překročil všechny hranice

Související články

Další články

Nejnovější kauzy