Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Nový světový trend pro celebrity i intouše: Všichni strašně chtějí fotku s vykopnutými punkerkami z Pussy Riot!

Bojovnice za práva ruských vězňů – (ex) Pussy Riot a bojovnice za práva
na silikony a slávu – Eva Feuereislová.
Zdroj: facebook.com
+ Další 4 fotografie

Kdysi uvězněné protiputinovské punkerky ze skupiny Pussy Riot jsou od konce loňského roku opět na svobodě, byly vyhozeny z kapely kvůli svému spřáhnutí s celebritami a „odcizení se ideím“, objíždějí různá zajímavá místa na naší planetě a dělají přednášky o lidských právech. To samozřejmě není v žádném případě lhostejné právě těm komerčním celebritám, kterým nejsou lhostejná lidská práva.

Naplno tak známé osobnosti mohly nažhavit své foťáčky během koncertu Amnesty International, který se konal tento týden v New Yorku. Se svým proslovem totiž přímo z matičky Rusi dorazily dvě ze tří (ex)členek Pussy Riot – Naděžda Tolokonnikovová a Marija Aljochinová. Ženy opět zabojovaly o propuštění protivládních demonstrantů vězněných v Rusku a opět veřejně vyzvaly prezidenta Vladimira Putina, který je loni omilostnil, k odchodu. O společnou momentku následně nechtěla přijít jak Yoko Ono, tak třeba i Madonna.

Je téměř stoprocentně jisté, že kdyby se Pussy Riot objevily se svými deklamacemi v tuzemsku, okamžitě by se na ně s úmyslem „selfie“ vrhl jak zastánce práv týraných žen na klidný sex Zdeněk Macura, tak třeba bojovnice za právo žen exhibovat Eva Feuereislová. Není však jisté, co by následovalo – ta nejhorší možná varianta je, že by byl slečně Evě a panu Zdeňkovi doživotně zakázán vstup na Sibiř, což by mohlo znamenat tisíce prolitých slz životem zklamaných Sibiřanů.

Související články

Další články