Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Nový snímek Úhoři mají nabito: Zlomený Kaiser pod palbou kritiky!

Zdroj: Slothmachine s.r.o.
+ Další 3 fotografie
premiéra
Ačkoliv se černá komedie Úhoři mají nabito v hlavní roli s Oldřichem Kaiserem (63) dostala do kin teprve dnes, už se na ni snáší velká vlna kritiky. Na serveru ČSFD je možné se dočíst, že scénář k filmu byl připravován 3 roky, tomu ale diváci nevěří a na snímku nenechali nit suchou.

Úhoři mají nabito je černá komedie o partě chlapů, pro které se hra na URNA stala únikem z jejich nudných životů. Zasahují u domnělých zločinců, evakuují kulturáky a do svých her zatahují nic netušící okolí. Žene je touha po adrenalinu a falešná představa, že jsou jako Robin Hood a jeho družina. Díky popisu filmu se diváci do kin velmi těšili, drtivá většina z nich však bohužel odcházela zklamaná.

Co vlastně divákům vadilo? Některé názory svědčí o tom, že úplně všechno! „Námět sliboval neotřelou černou komedii s výborným hereckým obsazením. Tady se ale nepovedlo vůbec nic,“ píše jeden z recenzentů na serveru csfd.cz. Dodává, že pokud má být snímek vtipný, rozhodně k tomu nestačí přemíra vulgarismů a tvrdí, že nebyl využit potenciál herců, kterých mu bylo dokonce až líto. „Jde o nahodilý slepenec bezobsažných scén, v nichž herci pět minut improvizují na zadané téma a třicet vteřin řeší něco, co se alespoň částečně vztahuje k zápletce, ale moc to nesouvisí s tím, co jsme už viděli a co teprve uvidíme,“ píše další recenzent.

Je jen otázkou, jak se s tak drsnou kritikou a špatným hodnocením snímku smíří Oldřich Kaiser, jenž se dříve potácel ve velkých problémech s alkoholem, které ho dostaly až do léčebny, a dokonce se říkalo, že jde o jeho životní prokletí.

Související články

Další články