Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Nový slovenský premiér Pellegrini jede! Na tiskovce mu vypadlo něco, co vypadá jako kokain…

+ Dalších 36 fotografií
Slovensko a slovenská veřejnost se nebude nudit ani s novým premiérem. Robert Fico (53) skončil, ale nový slovenský premiér Peter Pellegrini (42) ho jistě zastoupí. Na tiskovce mu vypadl na stůl tajemný předmět. Část veřejnosti se ptá, zda to náhodou nebyl kokain z Itálie. On ale tvrdí, že je to párátko.

Po neobjasněné vraždě slovenského novináře Jána Kuciaka a jeho snoubenky Martiny rezignoval nejprve ministr vnitra Robert Kaliňák. Demisi nakonec podal i slovenský premiér Robert Fico. Slovensko z pozice premiéra nyní vede Peter Pellegrini.

Na pondělní tiskovce mu z kapsy vypadl podivný předmět. Část veřejnosti spekuluje, zda se náhodou nejedná o kokain. Pellegriniho mluvčí to ale rázně popřel. „Panu Pellegrinimu z kapsičky vypadlo párátko v papírovém obale. Drogy jsou nesmysl,“ uvedl mluvčí Martin Dorčák pro portál cas.sk.

Již dříve se spekulovalo, že někteří slovenští politici berou kokain. Na Slovensku kvůli kokainu vypukla zajímavá politická přestřelka.

Jinak vražda Jána Kuciaka a Martiny Kušnírové je stále nevyřešená a nezdá se, že by se to mělo změnit. Slovenská policie pořád tápe…

Související články

Další články