Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Nový singl od Mikolase Josefa je vzkaz pro všechny mrchy! S kým to tedy ve videoklipu k písni nejvíce rozjel?

Nový singl od Mikolase Josefa je vzkaz pro všechny mrchy! S kým to tedy ve videoklipu k písni nejvíce rozjel?
Zdroj: youtube.com
Jeden z nejtalentovanějších zpěváků české hudební scény vydal svůj čtvrtý song s názvem Lie to Me. A je to hit! Hned první týden si píseň s chytlavou melodií podmanila hitparády českých rádií. Nyní k ní Mikolas zveřejnil i videoklip. Fanoušci se mohou těšit na nevšední podívanou v podání tanečních hvězd, svalnatých parkouristů, sexy školaček a v neposlední řadě i velblouda Šajtyho.

Mikolas ve svých 17 letech vyměnil módní mola za zpěv na ulici. Jak sám tvrdí, potřeboval se „očistit“ od zážitků spojených se světem přehlídkových mol.

„Ulice pro mě byla nejlepší škola. Taky mi to dalo možnost si vydělat na první videoklip. A tak vyšel můj debut Hands Bloody.“ Do rádií a širšího povědomí se ale Mikolas dostal až s jeho druhým singlem s názvem Free, který se stal čtvrtou nejhranější písní v České republice. Ke svému nejnovějšímu počinu dodává: „Lie To Me je taková odlehčená hymna pro všechny záletnice a vlastně i vysvětlení, proč jsem už delší dobu sám.“

Na sobotním předávání prestižních cen Czech Blog Awards zpěvák představil singl na živo. V neděli pak měl premiéru videoklip k písni, kde si Mikolas nejen zahrál, ale sám se ujal i režie a scénáře. Za kameru se postavil jeho nejlepší kamarád, a to jeden z předních českých modelů, Petr Havránek.

„O největší zábavu se na setu postaral velbloud Šajty. Přiznám se, že nejprve jsem měl strach, protože Šajty je snad největší velbloud, jakého jsem kdy viděl. Hned na začátku mi také ukázal, kdo je tady pánem, když se se mnou rozběhl po ateliéru ve chvíli, kdy to nikdo z nás nečekal a já nevěděl, co dělat, abych ho zastavil. Bylo to trochu rodeo, ale nějak jsme to zvládli“ směje se zpěvák.

Mikolas Josef, mimo jiné čerstvě fanoušky zvolený favorit pro reprezentování České republiky na Eurovizi 2018 v Lisabonu, zkrátka servíruje suverénní světovou pop – rapovou taneční skladbu, která vnáší do českého hudebního rybníčku příspěvek světového charakteru.

Tajemný pár na veřejnosti: Petra Nesvačilová ukázala přítele, se kterým čeká miminko

Související články

Další články

Nejnovější kauzy