Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Nový seriál Princip slasti: Část diváků dílo kritizuje, druhá ho vychvaluje do nebe

Zdroj: Česká televize
+ Dalších 5 fotografií
recenze
Na obrazovkách České televize byl odvysílán první díl nového seriálu Princip slasti v hlavní roli s Karlem Rodenem. Jaké jsou první dojmy? Eurokriminálka rozdělila diváky. Půlka seriál silně kritizuje, ta druhá zas vychvaluje do nebe.

Česká televize v pondělí odvysílala první díl nového kriminálního seriálu s názvem Princip slasti Jedná se o vůbec první seriálovou koprodukci České republiky, Polska a Ukrajiny. V hlavní roli se objevuje skvělý herec Karel Roden a pro české diváky nová tvář Małgorzata Buczkowská

Už po odvysílání prvního dílu se strhla lavina recenzí. Část diváků seriál silně kritizuje. Nelíbí se jim propracování scén a nedokonalosti. "První scéna - léto, moře, koupání... Druhá scéna tentýž den - bundy šály, vánočně vyzdobená Oděsa," píše jeden z diváků.

"Tak tedy první díl velké zklamání. Nelíbí se mi styl dialogů, málo drsný, málo propracovaný. Snaha o severský styl. Ale dám tomu ještě šanci," píše další. Někteří jsou zkrátka zklamaní a od seriálu čekali víc.

Jiní ale zase eurokriminálku vychvalují do nebe. "Právě jsem viděl první díl a musím říct, super," chválil jeden z diváků. "První díl senzační! Super herci, kamera, střih. Těším se na další díly," vychvaluje nový seriál divačka.

A co si myslíte o seriálu vy? Už jste viděli první díl? Líbí se vám, nebo je to propadák? Napište nám svoje názory do komentářů.

Související články

Další články