Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Nový seriál Podezření: Klára Melíšková je excelentní a příběh velmi silný, shodují se diváci

Klára Melíšková a Ivan Trojan v minisérii Podezření.
Zdroj: Se souhlasem České televize/Mikuláš Křepelka
+ Další 3 fotografie
Reakce diváků

V neděli uvedla Česká televize nový seriál s názvem Podezření. V hlavních rolích se představili herci Klára Melíšková, Miroslav Hanuš, Ivan Trojan nebo Dana Barešová. První díl diváci vychválili, zvlášť se jim líbil výkon Melíškové, který považovali za excelentní a velmi věrohodný. 

Česká televize uvedla první díl nového seriálu Podezření. Hlavní role v něm ztvárnili Klára Melíšková, Miroslav Hanuš nebo Ivan Trojan.

V prvním díle se představí zdravotní sestra Hana Kučerová (hraje ji K. Melíšková, pozn. red.), která si jde tvrdě za svým a o svých činech je skálopevně přesvědčená. Mezi kolegy a sousedy právě z toho důvodu není příliš oblíbená. Kolegyně v nemocnici odsuzují Hančin příkrý přístup k pacientům, ona zase neschvaluje jejich ochotu navazovat intimní vztahy s lékaři. V tak napjatém prostředí se primář Vaculík snaží zachovat mezi sestrami na oddělení alespoň částečný mír a vytvořit pro pacienty potřebný klid. Jenže to se mu příliš nedaří.

Výkon Melíškové je excelentní

Po skončení prvního dílu se na sociálních sítích okamžitě začaly vynořovat komentáře od uživatelů, které byly hlavně pozitivní. Klára Melíšková je excelentní herečka! Příběh je to nesmírně silný!“ napsal nadšeně jeden z uživatelů na Facebooku. „Konečně dobrá detektivka,“ připojil se další. „Vynikající, už se těším na další díl,“ připsal další komentující.

Neskutečný výkon Kláry Melíškové. Nejprve nepříjemná ženská, postupně jsem jí začala fandit, opět skvělý počin,“ doplnila další. „Melíšková je naprosto věrohodná!“ píše další. Česká televize poslední dobou chrlí jeden skvělý seriál nebo film za druhým a Podezření není výjimkou! Už se těším na další díly,“ pěje chválu další komentující.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy