Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Nový seriál Osada diváky zklamal: Poslali jej bez slitování k šípku

Seriál Osada je humoristické dílo Petra Kolečka.
Zdroj: Se souhlasem České televize
+ Další 2 fotografie
reakce

V pátek 3. září mohli diváci České televize vidět první díl humoristického seriálu Osada, ke kterému napsal scénář Petr Kolečko (37). Seriál bude mít celkem třináct dílů a jeho první diváci se na něj velmi těšili. Kolečkovo dílo ovšem nakonec vyhodnotili jako jedno velké zklamání, na které se nedalo dívat. 

Česká televize odvysílala první díl seriálu Osada, který se točí kolem party rozhádaných českých chatařů v chatové oblasti Nižbor na Berounsku. Hrdinové Osady mají rozličné sociální postavení i názory, ovšem mají jedno společné - chataření.

V seriálu se představili herci jako Martin Myšička, Ivana Chýlková, Radek Holub, Pavla Beretová a další. Scénář k němu napsal dvojnásobný držitel Českého lva Petr Kolečko, který spolupracoval například i na úspěšném seriálu Most!

Diváci jsou zklamaní

První diváci se na nový seriál Osada velmi těšili, byl pro ně však zklamáním. "Obrovské zklamání na to, jak dlouho jste dopředu avizovali nový seriál. Nudné, nezajímavé, nezábavné, strašná blbost, nekoukatelná! Hrozná slátanina, na kterou už se dívat nebudu, odradilo mě to a nemám ani trochu chuť tuhle zpackanou blbost dál sledovat. Tohle se teda České televizi vůbec nepovedlo," uvedla jedna z prvních divaček, se kterou mnozí souhlasí.

"Jak jsem se těšila, tak jsem zklamaná. Blebty o ničem, totální kravina," reagují další diváci. Jiní vzdali sledování ještě během vysílání. "Musela jsem přepnout po třiceti minutách."

Ovšem našli se i fanoušci, kteří se již těší na další díly. "Já jsem se pobavila, protože sama jezdím na chatu, do jedné krásné oblasti. Sice tam nejsme takhle praštěný, ale tak o to tam jde. Za mě super."

Související články

Další články