Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Nový seriál MOST slibuje pořádnou dávku zábavy: Má ale takový humor šanci uspět u Čechů?

Zdroj: Facebook
seriál
Rámec osmidílného seriálu tvoří příběh Luďka, kterého právě vyhodili z práce, bydlí v polorozpadlé barabizně, dluží, kam se podívá, má problémy s exmanželkou i se synem. A v tom nejhorším za ním přijde pošťák Ondra s pozváním do Pošty pro tebe

Seriál MOST! se poprvé představil na festivalu televizních a online seriálů Serial Killer v Brně, další speciální předpremiéry proběhly v Mostě, Ústí nad Labem, Plzni, Ostravě a v Praze. Jejich výtěžek putoval na účet hospicu v Mostě. Tento komediální seriál pobaví snad každého a ještě se rozjel dobrým skutkem!

Proč právě Most "Most je ryze dělnické město, a proto má svou nezaměnitelnou filozofii. Vizuálně je naprosto unikátní, protože vyrostlo na zelené louce během několika let jako náhrada za zbořený starý Most. Když jsem tam přijel poprvé, zarazilo mě, jakou má člověk o tom městě představu a jaká je skutečnost," vypověděl režisér seriálu Jan Prušinovský.

Pro roli hlavní postavy Luďka byl vybrán herec Martin Hofmann, známý ze seriálu Ulice O své postavě se však moc rozpovídat nechtěl. "Luďka moc charakterizovat nechci. Svůj názor na něj samozřejmě mám, ale nechal bych to na divákovi. Nicméně doufám, že není úplně beznadějnej, já bych mu dal druhou, třetí i čtvrtou šanci. Dát mu jen druhou je totiž v jeho případě málo. On je trochu debil, takže si myslím, že by to mohla být postava dost oblíbená," sdělil humorně Hofmann.

V seriálu se kromě Martina Hofmanna objeví i další slavné tváře. Můžete se těšit například na Leoše Nohu, Jana Cinu či oblíbenou Jitku Čvančarovou v podobě, v jaké jste ji ještě nikdy neměli šanci spatřit. MOST! startuje na ČT1 už v pondělí 7. ledna!

Související články

Další články