Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Nový seriál Lež na pláži diváky rozdělil na dva tábory. Originální příběh, píšou jedni, pro jiné další nuda

Seriál Lež na pláži vysílá TV Prima.
Zdroj: Se souhlasem TV Prima
+ Dalších 5 fotografií
seriál

Nový seriál s názvem Lež na pláži měl v pondělí večer premiéru na TV Prima. V seriálu jsou tři mladí ajťáci z Prahy na útěku před všemocným mafiánským kmotrem. Azyl najdou v hotelu na chorvatském pobřeží, kde se ubytují pod falešnými jmény. Diváci jsou v hodnocení televizního počinu rozděleni. 

Radek Melša, Daniel Kadlec a Filip Červenka musí rychle zmizet ze země, vezmou starou dodávku a prchají za hranice. Po hodinách jízdy zastaví u hotelu, kde pracují tři kamarádky z Česka, a ty za malé zdržení určitě stojí. Takto začíná děj nového seriálu TV Prima Lež na Pláži.

Ten měl premiéru na televizních obrazovkách v pondělí večer. Skutečné sestry Josefína a Rozálie Prachařovy se v seriálu představily jako kamarádky. "Myslím, že byla velká výhoda, že jsme hrály se sestrou spolu. Postavy se pak vytvářely snadněji, vztahy se vyvíjely přirozeněji a věděly jsme, jak na sebe reagovat. V tom to bylo skvělé," vysvětlila pro eXtra.cz Rozálie Prachařová, která je tou starší sestrou.

"Natáčet se sestrou bylo moc fajn, přirozené, a to vám hodně pomáhá," myslí si Josefína Prachařová.
"Okamžitě se mi vybavily chvíle, kdy jsme natáčeli. Je zajímavé vidět na plátně ta prostředí, která známe, kde jsme chodili. Žili jsme tam," prozradila Josefína poté, co si pustila první díl seriálu.

Diváci: Bezduchá krávovina versus originální příběh

Diváci byli v jeho hodnocení rozděleni. "No... Už jsem to přepnula," napsala na Facebooku Ivana. "Nic moc...," souhlasí Erik. "Tak co... typická Prima. Ani to fajn prostředí nezachrání, že jde o další nudnou bezduchou krávovinu s umělejma nepřirozenejma dialogama, o reakcích postav ani nemluvě. To i ta volovina s Klusem byla lepší... a že to teda byla volovina!" myslí si na webu ČSFD.cz uživatel R-Fitch.

Našli se však i pochvalné komentáře: "Zajímavý a originální příběh. Jsem rád, že konečně dostali prostor mladí a nadějní herci. Nemusí všude hrát jen herci středního a seniorského věku," píše Ponkry01233.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy