Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Zápisník alkoholičky

Nový seriál Alice Nellis o náhradním rodičovství: Plodková se kvůli roli stala brunetkou

Jana Plodková kvůli seriálu Náhradníci změnila barvu vlasů.
Zdroj: Se souhlasem TV Prima / koláž eXtra.cz
Předchozí Další
+ Dalších 12 fotografií
SERIÁL

Problematikou náhradního rodičovství se zabývá nový právě připravovaný seriál Náhradníci od Alice Nellis. V hlavních rolích rodičů, kterým se nedaří mít vlastního potomka, se představí Kryštof Hádek (42) a Jana Plodková (42), která právě kvůli tomuto seriálu šokovala na letošních Českých lvech vlasovou proměnou, kam přišla jako brunetka.

Televize Prima natáčí nový seriál Náhradníci věnující se náhradnímu mateřství. V příběhu scenáristky Alice Nellis si Jana Plodková a Kryštof Hádek zahrají bezdětný manželský pár, který se v touze po rodině rozhodne uchýlit ke komplikovanému procesu náhradního mateřství.

Plodková a Hádek poprvé spolu na scéně

"Alice Nellis napsala skvělý scénář, který je zábavný situacemi, jež se hlavním postavám stávají. Je to krásná práce, po dlouhé době jsem se potkala s Kryštofem. Mám pocit, že jsem ve správný čas na správném místě," sdělila Jana Plodková redakci eXtra.cz prostřednictvím TV Prima.

Eva a Otakar dlouho touží po miminku a nedaří se jim to. Přes kamarádku pak dojdou na nápad, že by si miminko pořídili přes náhradní matku, kterou si najdou v Gruzii. "A od toho se začne odvíjet kolotoč tajností, lží, přetvářek a samozřejmě se do toho neuvěřitelně zamotají," popsala v základu svou úlohu Jana Plodková, která kvůli roli změnila své blond vlasy na tmavě hnědou. Touto proměnou šokovala v březnu na předávání cen Český lev.

Jana Plodková na Českých lvech:


Po boku bude Plodkové stát Kryštof Hádek, který stejně jako jeho seriálová manželka touží po potomkovi. "Za setkání s Janou jsem velmi rád, známe se, ale nikdy jsme spolu pár nehráli," raduje se Hádek.

Náhradní matka z Gruzie

Náhradní mateřství, při němž oplodněné vajíčko dárkyně odnosí pro bezdětný pár jiná žena, představuje v České republice pro zájemce o něj značný právní oříšek. Hrdinové nové minisérie se tedy ve své touze po potomkovi obrátí pro pomoc do Gruzie, kde existují agentury, jež se na zprostředkování náhradního mateřství specializují.

V dalších rolích se v seriálu objeví Iva Janžurová, Zuzana Stivínová, Adam Ernest, Vica Kerekes a další. V roli gruzínské náhradní matky, jež se stane součástí života mladého manželského páru, je gruzínská herečka Mariam Khundadze, držitelka ceny za nejlepší ženský herecký výkon z MFF Karlovy Vary 2021.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy