Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Nový seriál Agrometal: Bude v něm hrát i kapela Kabát nebo Pagáčová

Kapela Kabát
Zdroj: Herminapress.cz
+ Dalších 6 fotografií
Seriál

Kapela Kabát si zkusí zcela nové umělecké odvětví. Objeví se v seriálu Agrometal na Primě, který režíruje Karel Janák. Zatím není jisté, co přesně kapela bude v pořadu hrát, ale prý se jedná o menší roličku. Každopádně diváci se mohou těšit na rockovou kapelu úplně v jiném podání, než jak ji znají. 

I když je doba prázdnin a mnoho celebrit si užívá ochlazení v moři, kapela Kabát v čele s Pepou Vojtkem se potí v nahrávacím studiu. „Makáme na dvanáctém albu a jsme takříkajíc ve finále. Tady na Primu jsme si odskočili střihnout malou roličku v novém seriálu Agrometal a je to vítané osvěžení po těch dnech, kdy jsme byli zavřeni ve studiu,“ řekl Pepa Vojtek pro Herminapress.cz.

„Samotná role Kabátů v novém seriálu televize Prima je zatím malým tajemstvím, ale myslím, že se mají diváci na co těšit,“ řekla při natáčení producentka seriálu Romana Goščíková, jinak principálka Divadla Radka Brzobohatého.

Kdo se v seriálu objeví

Agrometal si vzal pod křídla režisér Karel Janák, který už má za sebou mnoho úspěšných komedií. Příběh se bude odehrávat v české vesnici. Můžete se těšit třeba na Kristýnu Leichtovou, Jaroslava Plesla, Petra Stracha, Patricii Pagáčovou, Matouše Rumla a další.

Otevřený rozhovor s Anetou Vignerovou o návratu ke Kolečkovi: Je to na dobré cestě, třetí šanci ale nedostane, tvrdí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy