Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Nový šampion se brzy objeví! Hejnová končí kariéru. Oznámila radostnou novinu, gratulovala jí i Anna K.

Zuzana Hejnová končí kariéru.
Zdroj: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia
+ Další fotografie
atletika

V atletické kariéře dorazila do cíle! Zuzana Hejnová už další medaile do sbírky nepřidá, dvojnásobná mistryně světa v běhu na 400 metrů překážek končí svou úspěšnou dráhu. Důvod je přitom zcela prostý. Rodačka z Liberce oznámila na svém Instagramu, že čeká miminko!

Na Instagramu přitom ukázala fotografii, na níž odhalila rostoucí bříško. „Tak už je to venku. New champion is coming soon (nový šampion se brzy objeví),“ napsala na svůj Instagram bronzová medailistka z olympiády v Londýně na čtvrtce překážek, která čeká miminko s přítelem Markem Zúberem.

Mám za sebou skvělou kariéru a ze srdce děkuji všem, kteří mě podporovali a podporují. Teď se těším na novou roli. Všechno probíhá dobře, jen mi roste břicho a nevejdu se do džín,“ citoval web atletika.cz Zuzanu Hejnovou (35).

Hejnové gratulovaly Anna K. i Krejčíková

Její profil na Instagramu se rázem zaplnil gratulacemi. „Gratulujuuu Zuzi,“ napsala loňská šampionka French Open, tenistka Barbora Krejčíková. „Jeeee Zuzanko drahá, moc moc blahopřeju a hodně štěstí přeju a už brzy naviděnou. Doufám, že prcek s tebou bude chodit na naše koncerty na tetu K. Pusu posílám, to je krásná zpráva,“ připsala zpěvačka Anna K.

Atletku Zuzanu Hejnovou v poslední době sužovaly zdravotní potíže a téměř dva roky nezávodila. Oficiální rozloučení s její úspěšnou kariérou proběhne v úterý 31. května u příležitosti 61. ročníku Zlaté tretry v Ostravě. „Chtěla jsem se loučit na stadionu před českými diváky,“ uvedla Hejnová pro web atletika.cz.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy