Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Nový rozmar celebrit? Pleťová maska z pravého zlata za 30 000. Kdo jste ji ještě neměli, rychle to zkuste!

Lisa Snowdown a její „Ramsesova“ maska.
Zdroj: Twitter

K nám ještě tahle trendy rozmařilost nedorazila, ale je to jen otázkou času. V Británii (to je ta země na západě, kde mají místo ožraly na hradě paní v paláci a kde bydlí taky Harry Potter) totiž teď mezi místními hvězdami a hvězdičkami frčí pleťové masky z pravého zlata. Tahle věcička se jmenuje Notox 24, a jak už její název napovídá, je složena z 24karátového zla­ta.

Co se s vámi po aplikaci tohohle zázraku stane? Předně vás čeká pořádný vítr v peněžence, jediná aplikace Notoxu přijde přibližně na 1000 liber, tedy více než 30 000 korun. Pak vás údajně čeká nevídané oživení pleti, také se vám pořádně napne a již po krátké aplikaci bude váš obličej mladistvější. Tedy údajně. My v eXtra.cz si myslíme, že rádoby slavné Britky, jejichž jména našincům ani nic neřeknou, a proto vás jimi ani nebudeme zatěžovat, jsou spíš nadšené díky placebo efektu. Když už za něco vysolíte 30 papírů, je pak těžké si připustit, že to byly jen peníze vyhozené oknem.

Pokud byste chtěli docílit podobných výsledků v mnohem kratší době, doporučujeme využít metodu, která teď naopak letí mezi českými celebritami. Jde o metodu podstatně levnější a stejně účinnou. Potřebujete pouze dva kolíčky na věšení prádla – stačí je aplikovat za každé ucho a kýžený efekt vyhlazené pleti se dostaví okamžitě.

Související články

Další články