Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Nový rok začne v Ulici pekelně: Smrt, bouračka a drsné vyřizování účtů

Zdroj: TV Nova
+ Dalších 9 fotografií
ulice
Nový rok začne v seriálu Ulice opravdu pekelně. Místo radostných událostí budou převládat jemně řečeno ty nepříjemné. Mračna se začnou stahovat kolem Radka Mastného, kterého najde Lumír ležet v kaluži krve. V seriálu se objeví také postava otce labilní Marcely, který je známý jako despota. Co všechno se v seriálu po Novém roce semele?

Labilní fňukna Marcelka opět na scéně

Pozorní diváci si jistě pamatují postavu labilní Marcelky, která nějaký čas bydlela u Maléřových a chtěla se stát baletkou. Možná kdyby se méně litovala a nedělala ze sebe chudinku, tak si mohla nyní někde baletit. Osud tomu ale chtěl jinak.

Marcelka byla známá tím, že všem do všeho kecala a v řešení problému nepřipouštěla žádný kompromis. Naposledy se pořádně navezla do číšnice Šárky. Marcelka se totiž dozvěděla, že její strejda Martin Maléř zahýbá tetě Veronice a navíc s její kamarádkou, které věřila.

Labilní Marcela ani na chvíli nepřipustila, že vztah Veroniky a Maléře je v koncích a tohle je jenom jeho vyústění. Byla přesvědčená o tom, že Šárka Martina svedla a odtáhla od rodiny. To však nebyla pravda. Zničená Marcela na malou chvíli odjela do Nizozemska a před časem se vrátila do Prahy plná elánu.

Na Vánoce se Marcele domů příliš nechtělo kvůli tátovi, ale i to nakonec překonala a užila si nádherné svátky. Na začátku nového roku se ale opět všechno zvrtne a ji i její blízké čeká další náročná zkouška.

Ve chvíli, kdy se zdá, že je konečně vše na nejlepší cestě, dojde k pořádnému průšvihu. Její despotický otec měl nehodu a ocitl se v bytě své dcery celý pomlácený. Co se bude dít?

Dohnala Mastného spravedlnost?

S příchodem nového roku to začíná jít pořádně z kopce s Radkem Mastným, který má za svůj život už tolik nasbíráno, že by bylo až velmi zvláštní, kdyby se konečně nezačalo něco dít.

„Na Mastňocha určitě dojde. Už to hodně přehání, že jo? A bude to ještě horší, takže rupnou nervy třeba Evženovi. A v žaludku leží nejen Lumírovi. V novém roce se stane něco, na co nejspíš čekají všichni diváci Ulice. Dojde na boží mlýny, poteče krev a bude to víc než vážné. Tedy, aby bylo jasné – poteče Mastného krev. A bude jí hodně," řekla během chatu kreativní producentka Ulice Silvia Klasová.

Související články

Další články